De landmeter van het Kadaster O. J. Jonas te Leeuwarden is aangewezen voor den ingevolge art. 29 der wet te verleenen bijstand aan de Plaatselijke Commissie voor het ruilverkavelings- blok «Lheeder Made». Met ingang van 1 Oct. 1929 is de landmeter van het Kadaster A. Kruidhof te Eindhoven, werkzaam gesteld bij de Ruilver kaveling. Ry'ks driehoeks meting. Met ingang van 1 Jan. 1930 wordt de dienst der Rijksdriehoeks meting, meer bijzonder die der Secundaire driehoeksmeting, over gebracht van de Rijkscommissie voor Graadmeting en Water passing naar het Departement van Financiën, en de Ingenieur- Verificateur van het Kadaster te Amsterdam, Th. L. Kwisthout, belast met de leiding van en het toezicht op de werkzaamheden aan dien dienst verbonden. Met ingang van voornoemden datum worden de navolgende ambtenaren ontheven van hun werkzaamstelling bij de Rijks commissie voornoemd en verplaatst van Delft naar Amsterdam de ingenieur bij de Rijksdriehoeksmeting Ir. J. B. de Hulster, de landmeters van het Kadaster J. J. A. Heezemans, H. C. Hartman, A. J. H. Meertens en de rekenaar H. Vuurman. Zij worden werkzaam gesteld bij den Bijhoudingsdienst van de Rijksdriehoeksmeting onder leiding en de bevelen van den ingenieur-verificateur van het Kadaster, Th. L. Kwisthout te Amsterdam. Ondersch ei ding. Bij K.B. van 3 Oct. 1929 is benoemd tot Commandeur in de Orde van Oranje-NassauProf. Ir. H. J. Heuvelink, Secretaris der Rijkscommissie voor Graadmeting en Waterpassing. Universitair examen. Voor het doctoraal examen in de rechten zijn geslaagd: te Leiden de heer G. K. Vos, te Groningen de heer J. H. Jonas, beiden landmeter van het Kadaster. Adresverandering Redactie. Alle voor de redactie of voor de bibliotheek bestemde stukken gelieve men na 1 Januari 1930 te zenden aan het adres van den nieuwen redacteur-bibliothecaris, den heer J. M. Tienstra, Amstel- dijk 102, Amsterdam. 230

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1929 | | pagina 230