12. De gegevens over in-, uit- en doorvoer van hout worden ontleend aan de statistiek van het Centraal Bureau voor de Statistiek; over de binnenlandsche productie zullen betrouw bare gegevens geleidelijk moeten worden verzameld. TWEE AMBTSJUBILEA. Men schrijft ons uit Roermond: Op 21 December j.l. herdacht de Ingenieur-Verificateur van het Kadaster F. A. H. J. Bin gen, den dag, waarop hij voor 50 jaar benoemd werd tot adspirant-landmeter van het Kadaster. Landmeters en teekenaars der 8<= divisie hadden besloten hun chef op waardige wijze te huldigen. Het feest had plaats in een der voor deze gelegenheid rijk versierde lokalen van het Rijkskantorengebouw te Roermond, waar de heer Bin gen te midden zijner familie en in tegen woordigheid van vele ambtenaren uit Maastricht, Eindhoven en Roermond werd toegesproken door den heer Oosterman, die hem namens landmeters en teekenaars hulde bracht en hem als blij vend aandenken aan zijn gouden ambtsjubileum een portret in lijst aanbood. Voor de Vereeniging van Hoofdambtenaren van het Kadaster sprak vervolgens de heer Hamelberg, Ing.-Verif. te Arnhem, den jubilaris toe; spr. memoreerde o.a. het feit, dat de heer Bin gen nog behoort tot hen, die het Kadaster in nieuwe banen bebben geleid en het hebben gebracht op de wetenschappelijke hoogte, waarop het zich thans beweegt. Nog werd het woord gevoerd door de heeren Bongaerts en Koch, resp. Bewaarder van Hyp. en Kad, te Roermond en Maastricht, den heer Kluytmans, Inspecteur D. B„ voor de Commissie van beheer van het Rijkskantorengebouw te Roer mond, en door den heer Hornix, die den jubilaris namens land meters en teekenaars van het kantoor Breda gelukwenschte. De heer Bingen, hierna het woord nemend, dankte allen voor de wijze, waarop voor hem zijn jubileum tot een onvergetelijke gebeurtenis was gemaakt. De receptie, welke na afloop der feestelijke huldiging gehouden 3i

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1929 | | pagina 31