werd, was druk bezocht; o.a. maakte het Stadsbestuur gebruik van de gelegenheid, om den jubilaris te complimenteeren. De Prov. N.-Br. en 's-Hertogenbossche Crt. van 21 December j.l. schrijft het volgende: Heden stak op het kadasterkantoor alhier de vlag uit. De oudste der landmeters, de heer J. Gostelie, herdacht den dag, waarop hij vóór 50 jaren werd aangesteld tot adspirant-landmeter van het Kadaster. Omstreeks elf uur kwam de jubilaris, ver gezeld van familieleden, op het kantoor, waar hij door een com missie van ontvangst werd binnengeleid in zijn werkkamer, aan welke een feestelijk aanzien was gegeven en waar zich verzameld hadden zijn collega's met hun chef, de teekenaars, de hypotheek bewaarder, de boekhouder en de controleur der grondbelasting. Hij werd toegesproken door den oudste der collega's den heer Heines, die hem namens de landmeters gelukwenschte en hem namens allen, die bij den districtsdienst betrokken zijn, een fraai bloemstuk aanbood en hem hulde bracht voor de wijze, waarop hij steeds zijn taak vervulde en die in 't bijzonder uitweidde over de hermeting der gemeente Tilburg, welke hij noemde een werk, staande op het peil van de geodetische wetenschap van den modernen tijd. Vervolgens verkreeg de heer A. Bijlsma het woord, die, in van hartelijkheid getuigende woorden, feliciteerde namens de teekenaars van het kantoor en namens de Vereeniging van teeke naars van het Kadaster en der Domeinen. Daarna nam de chef van den jubilaris, de Ingenieur-Verifica teur van het Kadaster te Utrecht, de heer J. F. A. van Riessen, het woord, die in welgekozen woorden zijn loopbaan naging en hem hartelijk gelukwenschte. De heer Gostelie dankte blijkbaar zeer geroerd voor de hem gebrachte hulde. Er was een groot aantal telegrammen van vakgenooten en anderen binnengekomen, onder welke een van Z.Exc. den Minister van Financiën. 32

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1929 | | pagina 32