met ingang van i Maart 1929: D. G. Sanders van Rotter dam naar Almelo, K. Doekes van Appingedam naar Goes, R. Lunshof van Sneek naar Amsterdam en J. van Ballegooijen van Goes tijdelijk naar Haarlem. Het aan den landmeter van het Kadaster J. A. Kramer te Rotterdam verleende verlof is ingaande 1 Nov. 1928 met 2 jaren verlengd. Aan den landmeter van het Kadaster J. Gonlag te Breda is op zijn verzoek met ingang van 16 Jan. 1929 eervol ontslag verleend. Ruilverkaveling. Met algemeene stemmen is bij de plaats gehad hebbende stemming besloten tot ruilverkaveling van «de Merriemade» onder de gemeente Wolvega, een blok ter grootte van 67 ha. De landmeter van het Kadaster O. J. Jonas te Leeuwarden is aangewezen als deskundige bij deze ruilverkaveling. Met 1 Mei 1929 wordt te Nijmegen een ruilverkavelingsbureau gevestigd. In verband daarmede zijn met ingang van dien datnm de landmeter van het Kadaster J. F. Ilsen en de teekenaar van het Kadaster Mej. A. H. H. de Vries verplaatst van Leeuwarden naar Nijmegen. Teekenaar van het Kadaster. Aan de teekenaar van het Kadaster Mej. E. Mantel te Arnhem is wegens huwelijk met ingang van 27 Nov. 1928 eervol ontslag verleend. Meetarbeider. Aan den meetarbeider in vasten dienst L. J. Sleijser te Leiden is met ingang van 1 Nov. 1928 eervol ontslag verleend. Boekhouder. De boekhouder W. L. Haarman is met ingang van 1 Oct. 1928 verplaatst van Winschoten naar Groningen. Hypotheekbewaarders. Bij K.B. is op hun verzoek eervol ontslag verleend uit's Rijks 34

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1929 | | pagina 34