58 waarvan akte, willen maken aan hun hierboven omschreven geschil en dientengevolge zijn overeengekomen: De comparant Plazier erkent dat het vorenomschreven driehoekig stuk grond eigendom is van voor zooveel noodig verkoopt en levert hij dien grond aan den comparant van der Tang, die zulks aan neemt; een of ander tegen betaling van een bedrag van honderd en twintig gulden, door den comparant van der Tang aan den comparant Plazier en onder bepaling dat geenerlei vordering ter zake van het onvergolden gebruik van dat stuk onroerend goed blijft bestaan. Voorts verklaren partijen met elkander de volgende ruiling aan te gaan De comparant sub i° staat af aan den comparant sub 2°, die verklaart zulks aan te nemen, de onverdeelde helft in den eigendom van een strook gronds lang ongeveer lêo Meters en ter breedte van 2 Meters, ten Westen van en gemeten uit de as van voormelden gieppel, ten Noorden begrensd door den Gantel en ten Zuiden door eene lijn op 40 Meters afstand van den straatweg getrokken, kadastraal bekend als gedeelten van de perceelen Gemeente Naaldwijk, Sectie B nos. 48, 49, 52, 58 en als onderdeel van het gedeelte van het perceel n°. 46, waarover bij de bij deze akte tot stand gekomen dading is beslist. De comparant sub 2° staat af aan den comparant sub l°, die verklaart zulks aan te nemen, de onverdeelde helft in den eigendom van een strook gronds lang ongeveer 160 Meters en ter breedte van 2 Meters, ten Oosten van en gemeten uit de as van voormelden greppel, ten Noorden en ten Zuiden begrensd als voren, kadastraal bekend als ge deelten van de perceelen: Gemeente Naaldwijk Sectie B nos. 46, 491 en 1267. Voor de berekening van het evenredig recht der registratie wordt de waarde der helft van elke der over en weer geruilde strooken aangegeven als te zijn honderd en zestig gulden. De comparant Plazier verklaart het aan hem verschuldigde bedrag ad honderd twintig gulden van comparant van der Tang ontvangen te hebben, waarvoor kwitantie bij deze. De kosten dezer akte komen voor drie vierde gedeelte ten laste van den comparant van der Tang en voor één vierde gedeelte ten laste van den comparant Plazier. Opgemaakt in minuut en verleden te Delft ten jare en dage in het hoofd dezer vermeld en in tegenwoordigheid van de Heeren Willem Schouten, candidaat-notaris, wonende te 's-Gravenhage en Cornelis Vroom, notarisklerk, wonende te Delft als getuigen en evenals de com paranten aan mij notaris bekend.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1929 | | pagina 58