62 Ruilverkaveling. De landmeter van het Kadaster M. H. Geerts te Eindhoven is met ingang van i April 1929 verplaatst naar Leeuwarden en werkzaam gesteld op het ruilverkavelingsbureau aldaar. De landmeter van het Kadaster O. J. Jonas te Leeuwarden is aangewezen als deskundige bij de ruilverkaveling van het blok «Uffelter Made» onder de gemeenten Havelte, Ruinen en Ruinerwold. De teekenaar van het Kadaster J. M. van der Heil te 's-Her- togenbosch is met ingang van 1 Mei 1929 verplaatst naar Nijmegen en werkzaam gesteld op het ruilverkavelingsbureau aldaar. In de op 18 Februari j.l. gehouden vergadering van recht hebbenden is de ruilverkaveling van het blok genaamd «de Beemd» onder de gemeente Schijndel afgestemd met 182 stemmen tegen, 1 vóór en 88 onthoudingen. Bij de Centrale Commissie is eene aanvrage voor ruilverkave ling ingekomen van eigenaren in het Staphorsterveld, betref fende een oppervlakte van ongeveer 4000 ha. Rijkscommissie voor G. en W. Bij K. B. van 29 Jan. 1929 No. 20 zijn benoemd tot leden van de Rijkscommissie voor Graadmeting en Waterpassing: Prof. Ir. J. W. Dieperink, hoogleeraar in de geodesie aan de Landbouwhoogeschool en Prof. Ir. W. Schermerhorn, hoog leeraar in de geodesie aan de Technische Hoogeschool te Delft. Internationale Landmetersfederatie. In druk is verschenen het Compte-Rendu du Congrès Inter national des Géomètres, tenu a Paris du 15 au 18 Octobre 1926. Dit verslag is een boekwerk van 596 bladzijden; het bevat volledig de behandelde rapporten, eveneens de stenografisch op genomen besprekingen en toespraken. Het werd opgenomen in de Bibliotheek onzer Vereeniging.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1929 | | pagina 62