9° INGEKOMEN BOEKEN. G. Fikkert's Jaarboek voor Notarisambt en Registratie voor het jaar 1929, uitgegeven door en voor rekening van de Broederschap van candidaat-notarissen in Nederland en zijne Ko loniën, verschenen bij van Gorcum en Comp. te Assen. Kalender für Landmessungswesen und Kulturtechnik, Jahrgang 1929. Teil I, mit Mitteilung «Neues auf dem Gebiete des Landmessungswesens und seinen Grenzgebieten Teil II, Taschenbuch der Landmessung und Kulturtechnik (in diesem Jahre vollstandig neu bearbeitet und erweitert). Herausgegeben von Prof. Curtius Müller. Verlag von Konrad Wittwer, Stuttgart. K. Wimmer. Die neueren preuszischen Katasterneu- messungen, Zweite erweiterte und verbesserte Auflage mit 220 Zeichnungen im Text. Verlag R. Reiss. G. m. b. H. Lie- benwerda. H. Gruner. Der Aërokartograph nach Prof. Hugers- hoff. Der Aufbau des Gerat es in Theorie und Praxis. Verlag Konrad Wittwer, Stuttgart. Rapport van de Commissie voor Boschstatistiek. Over druk uit het Tijdschrift der Nederlandsche Heidemaatschappij, afl. 1, 1929. De Rijkscommissie voor Graadmeting en Waterpas sing 18791929. Overdruk uit het Weekblad «De Ingenieur» 1929 n°. 7. Jaarverslag van den dienst der landelijke inkomsten in Nederlandsch-Indië over 1925, 1926 en 1927. R. Montigel. De nauwkeurigheid van de bij den To- pografischen dienst gebruikelijke wijze van optische afstandsmeting met de bergboussole. Overdruk uit de Mededeelingen van de Vereeniging van offi cieren van den Topografischen Dienst, ms 1 t/m 5, 1928.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1929 | | pagina 90