IN MEMQRIAM. Den 24™ April j.l. overleed te Zutphen de landmeter van het Kadaster Johannes Hendrikus Westerhuis. Hij was benoemd tot adspirant-landmeter i Februari 1915; als zoodanig was hij werkzaam bij de kadastrale en hypo thecaire boekhouding te Leeuwarden, zijn geboorteplaats, en bij den velddienst aldaar, daarna bij de hermeting van Bilthoven. Sinds zijne aanstelling tot landmeter op 1 No vember 1920, was hij bij den velddienst te Zutphen werkzaam. Niettegenstaande zijn gezondheid reeds in 't begin van zijn loopbaan te wenschen over liet, was hij al die jaren een voorbeeld van ijver en energie, nooit berustend in zijn sloo- pende kwaal, steeds trachtend zich boven zijn ziekte uit te werken. Helaas, ook een laatste behandeling, waarvan hij nog zooveel heil verwachtte, heeft niet mogen baten en na een ziekbed van eenige maanden is hij op 34-jarigen leeftijd aan zijn gezin ontrukt. Aan het graf werd zijn leven en werken in gevoelvolle woorden herdacht door den Ingenieur- Verificateur, door zijn predikant en één der collega's. Zijn nagedachtenis zal bij allen, met wie hij ambtelijk in aanra king kwam, in bijzondere eere worden gehouden. Hij ruste in vrede. BERICHTEN. Verplaatsing landmeter van het Kadaster. De landmeter van het Kadaster C. C. J. Hol te Breda is met ingang van 1 Mei 1929 tijdelijk verplaatst naar Dordrecht. Ruilverkaveling. De landmeter van het Kadaster J. J. Gorter te Zwolle is met ingang van 1 Mei 1929 eervol ontheven van zijn taak als des kundige bij de ruilverkaveling van het blok in de Wanroysche Peel en in zijn plaats is als zoodanig aangewezen de landmeter van het Kadaster J. F. Ilsen te Nijmegen. Verplaatsing teekenaars van het Kadaster. Met ingang van 1 Mei 1929 zijn verplaatst de teekenaars van het Kadaster Mej. A. H. H. de Vries van Leeuwarden naar Amsterdam en Mej. A. J. C. Groen van Amsterdam naar Eindhoven. 9i

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1929 | | pagina 91