BERICHTEN. Verplaatsing landmeter van het Kadaster. De landmeter van het Kadaster F. Henkei te Eindhoven is met ingang van i Juni 1930 verplaatst naar 's Hertogenbosch. Benoeming adspirant landmeters van het Kadaster. Benoemd met ingang van 16 April 1930 tot adspirant-landmeter van het Kadaster, op de standplaatsen achter hunne namen vermeld, de Heeren: K. J. Evers te Almelo, P. Feringa te Groningen, F. G. Hassels te Amsterdam, H. P. van der Schaaf te Almelo. Eervol ontslag teekenaars van het Kadaster. Eervol ontslagen met .ingang van 15 April 1930 de teekenaar van het Kadaster Mej. M. de Vries te Rotterdam; met ingang van 1 Mei 1930 de teekenaars van het Kadaster K. Berends te Almelo en R. J. de Vos te Amsterdam. Verplaatsing teekenaars van het Kadaster. De teekenaar van het Kadaster S. C. Kanistra is met ingang van 1 Juni 1930 verplaatst van Sneek naar Amsterdam. De teekenaar van het Kadaster Mej. L. E. P. Poelman is met ingang van 16 Mei 1930 verplaatst van Amsterdam naar Roermond. Domeinen. Door een noodlottig ongeval is op 29 April 1930 overleden de teekenaar der Domeinen Mej. H. Boersvia te Amsterdam. Meetarbeider. Eervol ontslagen met ingang van 8 Juli 1930 de meetarbeider van het Kadaster C. W. Sanders te Amsterdam. Vereeniging «Geodesie». Het bestuur der Vereeniging «Geodesie» te Wageningen is thans samengesteld als volgt: G. Smit, voorzitter; J. Beetsma, ie secretaris; A. Scheffer, vice-voorzitter; P. IV. J. Joosten, pen ningmeester; W. J. Hemmes2e secretaris. 118

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1930 | | pagina 122