175 Bijzondere commissie voor georganiseerd overleg. Bij beschikking van den minister van financiën is aan W. J. Bloot, te Voorburg, op zijn verzoek, eervol ontslag verleend als plaatsvervangend lid van de bijzondere commissie voor georga niseerd overleg in zaken, rakende de administraties der directe belastingen, invoerrechten en accijnzen en der registratie en domeinen, van de hypotheken en het kadaster, en is als zoodanig benoemd J. N. Valkhof, inspecteur der directe belastingen, in voerrechten en accijnzen te 's-Gravenhage. Examen- Commissie landmeter. Tot leden van de commissie voor het examen van landmeter van het Kadaster, hetwelk in September en October 1930 zal worden gehouden, zijn benoemd: L. J. Roborgh, ingenieur verificateur van het Kadaster te 's-Gravenhage, tevens voorzitter, L. Bakkerlandmeter van het kadaster te Arnhem en J. M. H. Heines, landmeter van het Kadaster te 's-Hertogenbosch, tevens secretaris. Nederlandsch-Indië. De landmeters bij het kadaster. De Loc. verneemt, dat met ingang van 1 Augustus de land meters bij het kadaster zullen worden overgebracht van de C 19-schaal naar de C 20-schaal. Dit beteekent voor deze groep een belangrijke financieele promotie. Zij komen daardoor in de ingenieurs-schaal met dit onderscheid, dat zij instede van op/^oo beginnen op f 350 en dat zij een maximum kunnen bereiken van /1025 tegen fwoo voor de ingenieurs. De rang van bewaarder is hierdoor afgeschaft. Het is nu mogelijk geworden dat een landmeter eerste klasse hoofd wordt van een der groote kantore als te Batavia, Soerabaia, Semarang en Bandoeng. Benoemd tot meetarbeider in vasten dienst met ingang van 1 Juli 1930: Meetarbeiders. A. Th. Biester te Haarlem voorheen meetarbeider in lossen dienst aldaar.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1930 | | pagina 179