SO I 2. Van het bruto-inkomen wordt wegens onderhouds-, herstellings kosten afgetrokken: „aenz. 4. Het kadastraal inkomen wordt, ingevolge van eeu perceels gewijze deskundig onderzoek, door het bestuur van het kadaster bepaald. „Dit deskundig onderzoek wordt vastgesteld door vergelijking met vaste goederen van gelijken aard en van gelijke opbrengst, gelegen in dezelfde gemeente of in de omliggende gemeente en die als modelle zijn ge nomen. „Het wordt gedaan met inachtneming hetzij van het huurinkomen, hetzij van de handelswaarde en van het gemiddeld bedrag van de huur opbrengst. 6. De als modellen te nemen vaste goederen wordt gekozen, enz. „Art. 6, 1. De kadastrale inkomsten worden voor een tienjarigen termijn vastgesteld. 2. Vóór 1 Januari 1932, zal de Minister van Financiën doen over gaan tot een algemeene perceelsgewijze herziening der gebouwde en niet- gebouwde eigendommen; de modaliteiten van deze herziening worden bij koninklijk besluit vastgesteld. „Echter gelden de aldus vastgestelde inkomsten slechts voor vijf jaar en een nieuwe herziening wordt gedaan tegen r Januari 1937, op welken datum de eerste tienjarige termijn een aanvang neemt. 3- In den tusschentijd van iedere algemeene herziening, gaat het kadasterbestuur over tot de schatting van de nieuwe gebouwen, alsmede tot de herschatting van de herbouwde of aanzienlijk gewijzigde vaste goederen. „Worden beschouwd als aanzienlijke wijzigingen, die welke aanleiding kunnen geven tot een vermeerdering of een vermindering van de in komsten met ten minste een tiende per perceel. „Art. 10, 1. Het kadasterbestuur verzekert net bewaren en het bij houden van de kadastrale bescheiden, volgens de bij koninklijk besluit te bepalen regelen. 2. De jaarlijksche mededeeling van de kadastrale inkomsten door het kadasterbestuur aan het beheer der belastingen en aan dat der regi stratie, alsmede de betrekkingen tusschen die onderscheiden besturen, worden bij koninklijk besluit bepaald. „Art. 6X, 1. De bezwaarschriften enz. Gelet op het reglement voor de bewaring van het kadaster goedge keurd bij koninklijk besluit van 26 Juli 1877; Gelet op Ons besluit van 4 October 1928 tot vaststelling van de retri buties voor het uitreiken van de uittreksels uit en afschriften van de kadasterbescheiden

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1930 | | pagina 205