33 BERICHTEN. Hoofdcommies bij het departement van Financiën. Bij K.B. van 13 December 1929 n°. 38 is aan H. Tinkelenberg, hoofdcommies bij het departement van Financiën, met ingang van 1 Maart 1930 eervol ontslag verleend wegens verandering in de inrichting van het dienstvak waarbij hij werkzaam is, met dank betuiging van de door hem aan den Lande bewezen diensten. Landmeters van het Kadaster. Aan den landmeter van het Kadaster IV. A. Dogterom te Zutphen, isopzijn verzoek metingang van 1 Maart 1930 eervol ontslagverleend. De landmeter van het Kadaster A. Kntidhof te Eindhoven, werkzaam bij den ruilverkavelingsdienst is 1 Februari 1930 ver plaatst naar Nijmegen (ruilverkavelingsbureau). De verplaatsing van den landmeter van het Kadaster H. J. van Groningen van Zutphen naar Eindhoven gaat niet in 1 Januari 1930, doch 1 Februari 1930. 1 eekenaars van het Kadaster. Met ingang van 1 Februari 1930 zijn benoemd tot teekenaar van het Kadaster op de standplaatsen achter hunne namen ver meld: M. Feenstra te Zwolle (ruilverkaveling), Mcj. C. A. C. Best te Leiden, Mej. L. F. P. Poelman te Amsterdam, Mej. A. H. Boekei te Leiden, T. van der Meer te Eindhoven, Mej. W.J. Crucq te 's-Hertogenbpsch, Mej. A. Gootjes te Eindhoven, Mej. A. D.J. Pabst te Eindhoven, E. Schrikkema te Tiel, W. Luynenburg te Eindhoven, B. Disselhof te Roermond, Mej. N. M. Koster te Eindhoven, W. L. Marquet te Maastricht. Met ingang van 1 Februari zijn verplaatst de navolgende tee kenaars van het Kadaster: P. S. Teeling van Leiden naar Maastricht, Mej. A. f. H. H. van den Heuvel van Eindhoven naar Breda, j. Bakker van Appingedam naar Almelo, Mej. A. f. C. Groen van Eindhoven naar Amsterdam, G. Hatten van Maastricht naar Almelo; met ingang van 1 Maart 1930: A. Ringenaldus van 's-Gravenhage naar Groningen, A. Bakker van Brielle naar 's-Gra- venhage; B. van der Linden van Tiel naar Brielle. Domeinen. Met ingang van 1 Februari 1930 is benoemd tot domein- teekenaar ter standplaats NijmegenMej. f. Schtmnnan.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1930 | | pagina 37