i85 Mej. A. J. Plinsinga te Deventer. J. te Wechel te Rotterdam. Mej. E. M. H. Cartigny te Maastricht, ie bur. landmeetk. dienst. Mej. C. Gobel te Eindhoven, bur. landmeetk.dienst. Mej. K. Schierbeek te Almelo. Mej. G. G. Huizenga te Amsterdam. Mej. H. M. Beneker te Breda. Mej. A. S. Vos te Heerenveen. Mej. C. M. Horstmann te 's-Hertogenbosch. C. de Vries te Zutphen. Mej. H. T. Poelman te Amersfoort. Mej. J. L. C. Batterman te Haarlem. Mej. M. J. van Amson te Leiden. H. Smit te Amsterdam. A. Albers te Almelo. N. den Daas te Roermond. H. Kort te Hoorn. Verplaatst met ingang van i Sept. 1931 P. J. W. Weyer, teekenaar van Haarlem naar Amsterdam. J. H. H. Bongaertsteekenaar van Roermond naar Amsterdam. J. A. Meindersmateekenaar van Deventer naar Arnhem. Met ingang van 16 Sept. 1931: Mej. F. J. Pentinga, teekenaar van Amsterdam naar Tiel. Met ingang van 1 October 1931: P. Rjtenia, teekenaar van Hoorn naar Amsterdam. J. Hummelenteekenaar van Maastricht, ie bur. landmeetk.dienst naar Assen. R. B. de Boerteekenaar van Heerenveen naar Groningen. S. C. Kamstra, teekenaar van Amsterdam naar Leeuwarden. Met ingang van 16 October 1931: Mej. H. T. Poelmanteekenaar van Amersfoort naar Utrecht. Eervol ontslagen met ingang van 1 Augustus 1931: Mej. A.M. Karsten, teekenaar te Maastricht, 1e bur. landmeetk.dienst. Mej. A. H. H. de Vries, teekenaar te Amsterdam. Mej. A. D. J. Pabst, teekenaar te Eindhoven, bur. landmeetk.dienst. Met ingang van 3 Augustus 1931: Mej. J. E. C. Tusveld, teekenaar te Leiden.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1931 | | pagina 223