22 A. Onroerende Goederen. De tuin, cum. annexis, gelegen aan den straatweg naar Leiden, met uitzondering van het heerenhuis en daarbij behoorend erf, kadastraal Lekend als de perceelen Gemeente Lisse, Sectie B, Nummer 1399, tuinland, groot 6 hectaren, 20 aren, 40 centiaren; Nummer 1400, huis en tuinland, groot 4 hectaren, 15 aren, 60 centiaren Nummer 1401tuinland, voor het geheel groot 5 hectaren, 41 aren, 80 centiaren, met uitzondering van een oostelijk gedeelte ter grootte van ongeveer 90 centiarenvan Nummer 1624, tuinland, voor het geheel groot 8 aren 95 centiaren, twee gedeelten n.l. een noordelijk ter grootte van ongeveer 3 aren en een zuidwestelijk ter grootte van ongeveer 110 centiaren, welke gedeelten zoodanig zijn gelegen dat voormeld oostelijk gedeelte van n°. 1401 met het resteerend gedeelte van n°. 1624 het terrein uitmaken, dat ten noorden en ten westen aan n°. 1625 (heerenhuis en erf) aansluit en door een muur van het tuinland is afgesloten, welke muur met zijne fundeering blijft gereserveerd. Voorbehouden wordt het recht van gebruik en be woning van een noordoostelijk gedeelte van n°. 1400, zijnde arbeiders woning en erf, grenzende ten noorden aan de vaarsloot en ten westen, zuiden en oosten omgeven door heggen, groot ongeveer 1 are, 60 centiaren, alsmede het gebruik van het voetpad, gelegen op laatstgemeld perceel, tusschen de arbeiderswoning en den straatweg, zulks ten behoeve van Hubertus Veldhoen en zijne halfzuster Catharina Haasneut en tot den dood van den langstlevende hunner. Welke Onroerende goederen eene gezamenlijke waarde hebben van en zoo voort. Voorts verklaarde de comparant de heer Jacobus Vincentius Bollenman, in hoedanigheid van mede-directeur der voormelde naamlooze vennoot schap en als mondelinge laathebber van de heerent. Gerrit Adriaan Bollen man, 2. Willem Johan Bollenman, 3. Andreas Lodewijk Bollenman, allen mede-directeuren en tezamen met genoemden comparant Jacobus Vincentius Bollenman uitmakende de Directie van voormelde naamlooze vennootschap: „De Naamlooze Vennootschap Hollandsche Bloembollenkweekerij Bollen man en Zonen", gevestigd te Lisse, den inbreng van voormelde baten, als storting op genoemde aandeelen gedaan, voor gezegde naamlooze vennootschap aan te nemen en mede voor hare rekening te nemen de ingebrachte schulden, als hiervoor bedoeld. Comparanten verklaarden, dat blijkens het relaas aan den voet van voormelde akte van oprichting der voormelde naamlooze vennootschap van den te doenen inbreng der hiervoor genoemde baten en schulden der gewezen Vennootschap onder Firma, Hollandsche Bloembollenkweekerij Gebroeders Bollenman, gevestigd te Lisse, evenredig registratierecht is geheven.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1931 | | pagina 24