Proces- Verbaal van Stemopneming. (Zie bijgaand Proces-Verbaal). Aan de stemming hebben deelgenomen de Leden: Van Aggelen, Alferink, Allema, Arnold, Bakker, Van Balle- gooyen, ter Beeke, Berendsen, Best, van Beukering, Biekart, de Bie, Boddé, Boer, v. d. Bosch, Brouwer, v. d. Deure, Dogterom, van Doorn, van Dijk, R. Dijkstra, Eefting, van Eendenburg, Eisinga, Engbersen, Evers, Feenstra, J. Ferwerda, M. Ferwerda, Fétéris, Frederikse, J. J. Gorter, Gostelie, Govers, v. d. Graaf, Greve, van Groningen, de Groot, Guichard, Haasbroek, A. N. Hamelberg, Harkink, F. Hartman, H. Hartman, J. Heezemans, Heines, Henkei, Hennink, Hornix, Horstmann, Houben, Hoving, Iwema, Jacobs, Jansma, J. H. Jonas, O. Jonas, Jongedijk, Jonker, Joosten, G. Kater, Kleefstra, Korver, de Korver, Kramer, Krom- been, Kruidhof, Kuhn-Hüne, H. van Leusen. H. J. van Leusen, Libois, Lunshof, Mandersloot, A. Meertens, Meindersma, Mooy, Nap, Neuteboom, Nieuwenhuizen, Mej. Nottelman, Nunnink, ten Oever, Olie, Oomes, Oosterman, Oosting, van Osch, Panman, Pasman, Pentinga, H. J. Pieters, J. H. Pieters, ter Plegt, Ploeg- sma, Pölee, Pollen, Poortman, E. Prinsen, L. Prinsen, Pijls, Ragut, Rethmeyer, J. F. A. van Riessen, W. van Riessen, Rietsema, Roborgh, H. G. de Ruiter, v. d. Schaaf, Schram, Schuurman, A. Smeulders, Smits, Stakman, Steenbergen, Stoorvogel, Struyck, Tepper, Theil, Tichelaar, Timmerman, Verhage, Vermeulen, W. Visser, Vos, de Vroome, Warners, Wels, te Winkel, de Wit, Wolters, Wijpkema, Zijlstra. Het Bestuur. PROCÉS-VERBAAL VAN STEMOPNEMING. Uitslag van het referendum over het Voorstel-De Korver, aangenomen op de Algemeene Vergadering te Rotterdam op 7 September 1931 tot Uitstel der Conclusie inzake het Instituut Hoofden van dienst tot het volgend jaar. Ingekomen zijn 135 stembiljetten, welke op 21 November 1931 zijn geopend door de leden Ch. A. Struyck, W. Jansma daartoe gemachtigd door het Bestuur en J. F. Jongedijk, Secretaris der Vereeniging, allen te Almelo. Van onwaarde zijn gebleken 5 biljetten, wegens het niet 2 18

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1931 | | pagina 260