Verplaatsing teekenaars van het kadaster. Met ingang van i Februari 1931: Mej. A. C. T. Ie Roux,\&x\ Almelo naar Deventer, J. A. Wernervan Maastricht naar Amsterdam. Benoemd tot teekenaar van het kadaster. Met ingang van 1 Februari 1931: G. J. Zuidhoek te Almelo, Mej. M. J. Nopper te Alkmaar, Mej. C. J. A, Meindersma te Almelo, J. C. R. Schepper te Eindhoven, Mej. C. C. de Jong te Almelo, Mej. J. G. Brandenburg te Eindhoven, J. Jonker te Eind hoven, Mej. A. M. Kar sten te Maastricht, H. Fijlstra te Maastricht, Mej. T. Dijkstra te Maastricht, W. NiehoJ te Appmgedam, Mej. J. C. van Leeurven te Roermond, Mej. C. K. H. Hensbroek te Breda,/. H. van der Vrugt te Maastricht, A. N. Lodder te'1 iel, W. A. Loef en te Maastricht, G. J. Garderius van Veen te Eind hoven, Mej. A. M. van Klinken te Winschoten en Mei S.J. Otten te Eindhoven. De landmeter van het kadaster G. J. Ber°ndsen te Eindhoven deelt mede, dat de tafels van de natuurlijke waarden der gonio- metrische functies (in 6 decimalen) van J. Endberg en E. Langström sedert eenigen tijd uitsluitend door hem kunnen worden geleverd tegen den prijs van J 7.(franco). (Eventueele bestellingen te adfesseeren aan het dienstadres). Gaarne verzoekt ondergeteekende de medewerking van de leden en abonné's, om de administratie van K. en L. eenvoudig te doen verloopen en daarvoor hunne contributies en abonnementsgelden voor 1 April te voldoen door overschrijving of storting op post rekening 113680 van O. J. Jonas te Leeuwarden. De contributie enz. bedraagt voor: a. Gewone leden 15.— en 1.— voor het jubileumfonds; b. Buitengewone leden 6.— en een vrijwillige bijdrage voor het jubileumfonds; c. Abonné's op het tijdschrift 2.50. Wanneer de contributies door de correspondenten geïnd worden, kunnen die correspondenten die tevens penningmeester eener afdeeling zijn, daarvoor per lid 1.50 bijdrage afhouden. Na 1 April zal per postkwitantie over de contributies, verhoogd met zegel en inningskosten beschikt worden. De Penningmeester. 28

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1931 | | pagina 32