63 de Vriesonder dankbetuiging voor de belangrijke diensten den lande bewezen. Benoemd tot ingenieur-verificateur der Domeinen ter standplaats Nijmegen met ingang van i April 1931C. A. Feteris, landmeter der Domeinen te Arnhem. Bij resolutie van Zijne Excellentie den Minister van Financiën Afd. Centrale Directie N°. 100, zijn ingesteld de navolgende bureaux van den landmeetkundigen dienst: a. Eindhoven, omvattende de gemeenten behoorende tot den kring van het kantoor der Hypotheken aldaar; b. Roermond, omvattende de gemeenten behoorende tot den kring van het kantoor der Hypotheken aldaar; c. Maastricht, ie bureau, omvattende de gemeenten: Ambij, Beek, Bemelen, Berg en Terblijt, Bocholtz, Borgharen, Born, Broek- sittard, Bunde, Cadier en Keer, Elsloo, Eysden, Geleen, Geulle, Grevenbicht, Gronsveld, Gulpen, Heer, Houthem, Hulsberg, Itteren, Klimmen, Limbricht, Maastricht (kadastr. gemeenten Maastricht, Oud-Vroenhoven en St. Pieter), Margraten, Meerssen, Mesch, Mheer, Nieuwstadt, Noorbeek, Obbicht c. a„ Oud-Valkenburg, Rijckholt, Schimmert, Schin op Geul, Simpelveld, St. Geertruid, Sittard, Slenaken, Spaubeek, Stein, Susteren, Ulestraten, Urmond, Vaals, Valkenburg, Wittem, en Wijlre; d. Maastricht, 2e bureau, omvattende de gemeenten: Amstenrade, Bingelrade, Brunssum, Eijgelshoven, Heerlen, Hoensbroek, Jabeek, Kerkrade, Merkelbeek, Munstergeleen, Nieuwenhagen, Nuth, Oirsbeek, Schaesberg, Schinnen, Schinveld, Ubach o. Worms, Voerendaal en Wijnandsrade. Als hoofden van deze bureaux zijn aangewezen resp. de land meters van het Kadaster: IV. F. Stoorvogel, C. E, Kater, P. J. Hamelberg en J. M. H. Heines. Verplaatst met ingang van 1 Juni a. s. de landmeters van het Kadaster M. E. Nottelman van Zutphen naar Almelo; C. L. G. Heij?nel van Zutphen naar Maastricht; met ingang van 1 Juli de landmeter van het Kadaster E. H. W. Visser van Maastricht naar Amsterdam. Verplaatst met ingang van 1 Februari 1931 de teekenaars van

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1931 | | pagina 83