64 het Kadaster Mej. A. C. T. Ie Roux van Almelo naar Deventer; J. A. Werner van Maastricht naar Amsterdam; met ingang van 16 Maart 1931 de teekenaars van het Kadaster A. Valk van Rotterdam naar Amsterdam en Pieterson van Arnhem naar Amsterdam. Eervol ontslagen met ingang van 5 April 1931 Hoowy teekenaar van het Kadaster te 's-Gravenhage. Bestuursmededeelingen. De uitslag van de candidaatstelling voor voorzitter van onze vereeniging is geweest, dat de afdeelingen Arnhem, Breda, Friesland, 's-Gravenhage, Groningen, Drenthe, en de landmeters te Almelo, Amsterdam, Eindhoven, Maastricht en Zwolle als candidaat hebben gesteld H. J. Pieters te 's-Gravenhage thans secretaris van de vereeniging. Bij enkele candidaatstelling is deze dus verkozen en heeft hij zich bereid verklaard het voorzitterschap te aanvaarden. De daaropgevolgde candidaatstelling voor de schriftelijke ver kiezing van een bestuurslid had tot resultaat, dat de volgende candidaten zijn gesteld: 1. M. A. Glerum te Roermond door landmeters te Eindhoven en den Bosch; 2. J. W. Hoving te Zutfen door landmeter G. H. Kloosterboer. 3. J. F. Jongedijk te Almelo door de afd. 's-Gravenhage en door landmeters te Amsterdam, Almelo en Maastricht. 4. L. J. A. M. Oom es te Maastricht door landmeters te Maastricht. 5. E. Prinsen te Leeuwarden door de afd. Friesland en land meters te Haarlem en Maastricht. De uitslag der eerste stemming blijkt uit onderstaand proces verbaal. Proces-verbaal van stemopneming. Voor de verkiezing van een bestuurslid van de Vereeniging voor Kadaster en Landmeetkunde zijn vóór 21 Februari bij den secretaris ingekomen 137 stembiljetten, welke op 21 Februari

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1931 | | pagina 84