65 geopend zijn door de bestuursleden H. J. Pieters en O. J. Jonas in tegenwoordigheid van het lid Mr. J. H. Jonas. Van onwaarde zijn gebleken 5 biljetten, wegens het niet waar merken der toezendingsenveloppe, zoodat niet bekend is van wie deze afkomstig zijn. Bij het openen bleek nog één biljet ongeldig wegens het beschrijven van dit biljet; uitgebracht zijn dus 131 geldige stemmen, verdeeld over de candidaten als volgt: M. A. Glerum stemmen. J. W. Hoving 9 id. J. F. Jongedijk 64 id. L. J. A. M. Oomes. 6 id. E. Prinsen id. Blanco stem. Totaal131 stemmen. (w. g.) H. J. Pieters. (w. g.) O. J. Jonas. Leeuwarden, 21 Februari 1931. (w. g.) J. H. Jonas. Aan de stemming hebben deelgenomen de leden Alberda, Alferink, Allema, Berendsen, van Beukering, Best, Biekart, Boddé, de Bie, van den Bosch, ten Braak, Burger, Daanje, Daleboudt, R. Dijkstra, van Dijk, Doekes, Dik, F. Dijkstra, Eefting, van Eendenburg, Eggens, S. Eisenga, O. Eisinga, Engbersen, ïeenstra, Fortuin, J. G. Ferwerda, M. F. Ferwerda, Geerts, Greve, Guichard, Govers, Goetmakers, Griep, J. Joh. Gorter, de Groot, v. Groningen, Hardorff, Heines, Hoving, A. Heezemans, Hornix, Harkink, Haasbroek, Horstman, Hoogenboom, Henkei, P. J. Ha melberg, A. Hamelberg, Hennink, Hartman, Hol, Ilsen, Iwema, Jacobs, Jansma, J.H.Jonas, O.J.Jonas, Jongedijk, Jonker, J. Kater, G. Kater, Kruidhof, Kleefstra, Koole, Kramer, Kwisthout, C. H. B. de Korver, L. Korver, Klompe, Kluvers, Kloosterboer, Krombeen, van Leusen, Libois, A J. H. Meertens, M. H. F. Meertens, Meindersma, Mandersloot, de Mazure, Meerstadt, Mej. Nottelman, de Neyn van Hoogwerff, Nikkels, Nunnink, Olie, Oosterman, Oomes, Mej. Oostingh, Pasman, Panman, Pentinga, J. H. Pieters, H. J. Pieters, ter Plegt, L. G. Pruisen, Ploegsma, Poortman, E. Prinsen, Pollen, Pijls, Ragut, Rethmeyer, Roelofs, H.G. de Ruiter, J. de Ruiter, Steenbergen, A. Smeulders, Staal, Schram, Schuur- 25

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1931 | | pagina 85