man, Smits, Schooleman, Stoorvogel, Struyk, D. G. Sanders, v. d. Schaaf, Tepper, Timmermans, Tienstra, Verhage, Vermeulen, v. d. Ven, v. d. Voort, W. Visser, Vos, E. Visser, Warners, de Wal, te Winkel, Wolters, Wypkema. De uitslag der tweede stemming blijkt uit onderstaand proces verbaal: Proces-verbaal van stemopneming. Bij de tweede stemming voor een bestuurslid van de vereeni- ging voor K. en L. zijn ingekomen 126 stembiljetten, welke op 14 Maart 1931 geopend zijn door de bestuursleden H. J. Pieters en O. J. Jonas en de leden W. Smit Jr. en A. C. J. Hof. De uitslag der stemming is, dat 126 geldige stemmen zijn uit gebracht waarvan verkregen: M. A. Glerum21 stemmen J. W. Hoving3 id- J. F. Jongedijk82 id. L. J. A. M. Oomes1 id. E. Prinsen19 id- Totaal .126 stemmen (w. g.) H. J. PIETERS, (w. g.) O. J. Jonas. (w. g.) W. Smit Jr. Amsterdam, 14 Maart 1931. (w. g.) A. C. J. Hof. Tot bestuurslid is alzoo verkozen de Heer J. F. Jongedijk te Almelo, Hofkampdwarsstraat N°. 2. De heer Jongedijk heeft zich bereid verklaard de functie te aanvaarden en zal van heden af als secretaris optreden. Aan de tweede stemming hebben deelgenomen de leden: Alberda, Alferink, Allema, v. d. Berg, van Beukering, v. d. Bosch, de Bie, Boddé, Best, Burger, ter Beeke, ten Braak, Berendsen, Biekart, Beyer, van Doorn, Daleboudt, R. Dijkstra, van Dijk, van Eendenburg, S. Eisenga, O. Eisinga, Engbersen, M. Ferwerda, Feenstra, Fortuin, Greve, J. Joh. Gorter, J. Gorter, Grooters, Goetmakers, Griep, Govers, de Groot, Guichard, Hartman, J. Heeze- mans, A. Heezemans, Hol, Heines, Horstman, Hoogenboom, 66

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1931 | | pagina 86