INTERNATIONALE LANDMETERSFEDERATIE. PERMANENT COMITÉ. Voorprogramma van de jaarvergadering 1932 te Warschau (Polen). Donderdag 1 September. Verzameling van de gedelegeerden in Berlijn om overleg te plegen met de Duitsche collega's (de plaats wordt nader bekend gemaakt), gemeenschappelijke reis van Berlijn naar Warschau via Poznan (zoo mogelijk met gezelschapsbiljet). Warschau Hotel Bristol, wordt aanbevolen. Krakovskie Prezedmiescie-straat 42. (Uitspraak: Krakovskie pgédmiestze). Vrijdag 2 September. 20 uur 15 min. ïste zitting: Voordrachtzaal van de technische vereeniging van Warschau Cza Kiego-straat 3 (Uitspraak: Tschatz Kiègo straat). Zaterdag 3 September. 9 uur. 2de zitting: 's Namiddags: Bezichtiging van de stad. s Avonds: Diner, aangeboden door de Union van gediplo meerde landmeters van Polen. Agenda. Begroeting en opening van de vergadering. 2. Benoeming van een secretaris. 3. Notulen van de vergadering in Genève. 4. Mededeeling over de aanwerving van nieuwe landelijke ver- eenigingen voor de internationale landmetersfederatie. 5. Vaststelling van de datum voor de volgende zitting van het Permanente comité te Rome. 6. Bericht van de commissies over de op het congres van 1930 in Zürich geuite wenschen. 7. Rapport over de herziening van de statuten. Toelichting van de grondslagen van deze wijziging. 8. Kascontrole, financiëel rapport. 9. Wenschen en voorstellen. Zondag 4 September. Tocht in de omgeving van Warschau aangeboden door de Union van Poolsche landmeters. Voor de terugreis wordt door onze Poolsche collega's aanbe volen den weg te nemen door Tsjecho-Slovakije en Zakopanè. Prag, etc. de Tatra te bezoeken. 149

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1932 | | pagina 149