Bestuursmededeelingen. 225 door het vertrouwen der leden zal een of andere actie succes kunnen oogsten. Het Bestuur werkt steeds voor de vereeniging en vraagt daar voor het vertrouwen der leden. De heer Smit spreekt eveneens zijn grooten dank uit aan den Voor zitter voor de wijze, waarop hij de vereeniging heeft geleid. De Voorzitter is zeer getroffen door de tot hem gerichte woorden. Hij heeft de bestuursfunctie steeds met veel genoegen vervuld, al waren de werkzaamheden dan ook niet altijd van aangenamen aard. Hij heeft het echter als een plicht beschouwd, datgene te verrichten, wat in het belang der vereeniging noodig was. De samenwerking met de andere bestuursleden was steeds zeer aangenam en spr. betuigt hiervoor zijn hartelijken dank. n. De Voorzitter sluit hierna het eerste gedeelte der vergadering. Almelo, Sept. 1932. De Secretaris: J. F. JONGEDIJK. Naschrift. De bezoekers der vergadering zijn op 9 September officieel ten stad- huize ontvangen door het Gemeentebestuur van 's-Hertogenbosch. De Burgemeester, de heer Mr. Van Lanschot begroette allen in een geestige rede, welke door den Voorzitter werd beantwoord. Onder leiding van den Burgemeester werd vervolgens het fraaie Stadhuis bezichtigd. Na het bezoek werd in den Raadskelder een Brabantsche koffiemaaltijd gebruikt, aangeboden door de afdeeling Breda. Naar aanleiding van het schrijven d.d. 4 Juni 1932 aan de Senaten der Hoogescholen in Nederland (Zie Tijdschrift 1932, 3e Afl. pag. 126/7) kwamen bij het Bestuur de volgende brieven in. Delft, 30 Juni 1932. Naar aanleiding van de toezending van nevenvermeld schrijven deelen wij U mede, dat wij van den inhoud daarvan met belangstelling kennis hebben genomen. In het studiejaar 1931 1932 werd door Prof. ir. W. Schermerhorn o. m. een bijzonder college gegeven over het onderwerp „Inrichting en beteekenis van het kadaster in verband met de voorbereiding van tech nische werken". De Senaat der Technische IToogeschool, H. TER Meulen, Rector Magnificus. J. A. Grutterink, Secretaris.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1932 | | pagina 225