De overledene is in 1892 in dienst gekomen bij het kadaster als adj. landmeter 3e klas. Hij werd in 1899 benoemd tot idem 2e klas, in 1902 tot landmeter 3e klas en in 1909 tot idem 2e klas. Wegens langdurigen dienst vertrok hij in 1911 met een jaar verlof naar Europa, kwam in 1912 terug, waarna hij in 1916 benoemd werd tot bewaarder bij het Kadaster. In 1917 volgde zijn be noeming tot waarnemend Inspecteur, en in 1918 tot Inspecteur. Het jaar daarop vertrok hij wederom met verlof en na terug komst is hij in 1921 benoemd tot Hoofd van den Kadastralen dienst. Op 7 Augustus 1931 is zijn tienjarig jubileum gevierd als Hoofd van den Kadastralen dienst en op 31 December 1931 is hem op zijn verzoek eervol ontslag verleend onder dankbetuiging voor de gewichtige diensten aan het land bewezen. Tevens werd hij toen benoemd tot ridder in de orde van den Ned. Leeuw. In 1925 was hem reeds het officierskruis van de Oranje Nassau- orde verleend. Benoemd tot hypotheekbewaarder te Amsterdam, de hypotheek bewaarder A. Buning te 's Hertogenbosch. Benoemd tot landmeter van het Kadaster: K. J. Everts te Appingedam; F. G. Hassels te Hoorn; H. P. van der Schaaf te 's Hertogenbosch, H. J. Oosting te Maastricht le bureau, P. Feringa te Assen, C. C. Krom te Maastricht 2e bureau, F. D. Hartman te Utrecht. Eervol ontslagen per 1 Januari 1932: de teekenaars van het Kadaster B. Goedemoed te Leeuwarden C. F. le Roux te Assen. Benoemd tot teekenaar der Domeinen ingaande 1 November 1931 Mej. G. Brandenburg teekenaar van het Kadaster te Eindhoven. Overleden: de hypotheekbewaarder W. E. Duijm te Breda. Domeinen. De landmeter van het Kadaster M. H. Geerts is met ingang van 1 Maart benoemd tot landmeter der Domeinen. Topografische dienst. Met ingang van 1 Maart a.s. is de majoor van den generalen staf C. P. Briickel op zijn verzoek eervol ontheven uit zijn be trekking van Hoofd van den Opnemingsdienst van den topo- grafischen dienst en ter beschikking gesteld van den chef van den 6o

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1932 | | pagina 60