64 Alsnu tot scheiding en verdeeling overgaande verkiaarden comparanten toe te scheiden en aan te bedeelen aan den comparant Cornelis van der Werf het onroerend goed hier voor onder A. omschreven. aan den comparant Frederik Antoon van der Werf het onroerend goed hiervoor onder B. omschreven. Voorts verklaarden de comparanten dat zij hiermede de tot voormelde vennootschap behoorende onroerende goederen naar hun volkomen ge noegen hebben gescheiden en verdeeld en ieder het hem toebedeelde overneemt en aanvaardt en dat zij de betreffende overnemingsommen hebben verrekend, elkander deswege kwiteerend en décharcheerend zonder eenig voorbehoud, dat de tot de vennootschap behoorende voorraad producten, gereed schappen en verdere roerende goederen onderling door hen zullen worden afgelost, voldaan of verrekend, dat zij uitdrukkelijk zijn overeengekomen dat de comparant de Heer Cornelis van der Werf zijn bedrijf en zijne zaken voortaan zal kunnen uitoefenen onder de firnanaam „C. van der Werf en Co." Tenslotte verklaarden comparanten bij deze acte te vestigen de volgende erfdienstbaarheid: die van vaarrecht en trekpad en om schepen te mogen lossen en laden, ten behoeve van het sub A aangeduid en omschreven vast goed en ten laste van de gemelde kadastrale perceelen nummers 2317, 2318 en 2339 voor zooverre behoorende tot het vast goed B om- sohreven. Ter uitvoering dezer verklaarden partijen domicilie te kiezen ten kantore van den notaris, bewaarder dezer minute. De comparanten zijn aan mij Notaris bekend. Waarvan acte Gedaan en verleden te Heemstede, ten dage als in het hoofd dezer acte staat vermeld, in tegenwoordigheid van de Heeren Willem den Beste en Klaa's van Geffen, beiden notarisklerk en beiden wonende te Heemstede, als getuigen. Onmiddellijk na voorlezing is deze acte onderteekend door de com paranten, de getuigen, en door mij Notaris. (Get.) C. va^i der Werf; F. A. van der Werf; W. den Beste; K. van Geffen; F. M. Verhulst, Notaris.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1932 | | pagina 64