De, in deze tabel vermelde punten, zijn grootendeels geheel nieuw. Zoo zijn Heerlen IV Heerlerheide), Nieuwenhager- heide, Heerlen III Heerlerbaan), Terwinselen, Kaalheide en Puth de torens van geheel nieuwe Roomsch Katholieke Kerken. Nieuw geplaatste terreinpunten zijn: Welterberg, Z. W. van Heerlen; Merkelbeek III, even ten Zuiden van Merkelbeek I, en noodzakelijk geworden doordat van dit oude punt geen gebruik meer kan gemaakt worden; en ten slotte Beekerberg, geprojec teerd in de onmiddellijke nabijheid van het oude punt Hoogkuil, steen R. D., welke geheel verdwenen is. Beerenbosch is een nieuwe schachttoren der Domaniale Mijn, in de nabijheid van Rolduc. Spekholzerheide II is, zooals reeds is vermeld, het geheel nieuw bepaalde punt Spekholzerheide. Lutterade III is de Water toren van het N. V. Stikstofbindingsbedrijf der Staatsmijnen in Limburg. Auversberg II is de geheel nieuw bepaalde steen, vroeger genaamd Auversberg, echter ten gevolge van den aanleg der rangeerterreinen der mijn Hendrik geheel van plaats veranderd. Het punt Hommert II is de oude steen Hommert. Deze steen 7i Naam. Berekend uit: Naam. Berekend uit: Buitenr. Binnenr. Buitenr. Binnenr. uversberg II Gangelt (D.) Scherpenseel (D.) W aubach Nieuwenh.heide Schaesberg Heksenberg Heerlen IV Merkelbeek I II Schinveld Hommert II Merkelbeek I Heerlen IV Klimmen Wijnandsrade Hulsberg Nuth Schimmert II Elsloo Puth Sittard I Oirsbeek Doenrade erkelbeek Merkelbeek I II Gangelt (D.) Schinveld Merkelbeek II Waubach Nieuwenh.heide Schaesberg Heerlen IV Schimmert III Oirsbeek Puth Beekerberg Lutterade III Beek (Beek) II Schimmert II Geverik Schimmert III Veldwerelt (B.) Elsloo Stein Berg (Urmond)

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1932 | | pagina 71