geopend door de leden Ch. A. Struyck, W. Jansma daartoe ge machtigd door het Bestuur en J. F. Jongedijk, Secretaris der Vereeniging, allen te Almelo. Van onwaarde zijn gebleken 4 biljetten, wegens het niet teekenen van de toezendings-enveloppen of het niet vermelden daarop van het woord stembiljet. Uitgebracht zijn dus 132 geldige stemmen, waarvan 11 voor 113 tegen 8 blanco 132 stemmen. (w. g.) Struyck. (w. g.) W. Jansma. (w. g.) J. F. Jongedijk. Almelo, 6 April ig32. De geldige stemmen werden uitgebracht door de Leden: Van Aggelen, Alferink, Allema, Arnold, Bakker, Van Balle- gooyen, ter Beeke, Berendsen, van Beukering, Biekart, de Bie, Bloos, Boddé, Boer, v. d. Bosch, Bruins, Burger, Daleboudt, v. d. Deure, Dik, Doekes, van Doorn, R. Dijkstra, Eefting, Eisinga, Engbersen, Evers, Feenstra, J. Ferwerda, Fétéris, Frede- rikse, van Gastel, Glerum, Gostelie, v. d. Graaf, Greve, de Groot, Haasbroek, A. N. Hamelberg, Harkink, H. C. Hartman, J. Heeze- mans, Heines, Henkei, Hennink, Heijmel, Hof, Hol, Hollestelle, Hoogenboom, Hornix, Horstmann, Houben, Hoving, Ilsen, R. Iwema, Jacobs, Jansma, J. H. Jonas, O.J.Jonas,Jongedijk,Jonker, Kiers, Kikkert, Kleefstra, Klompe, Kloosterboer, Kluvers, Koole, de Korver, Krom, Krombeen, Kruidhof, Kuhn-Hüne, H. van Leusen, Libois, Lunshof, Mandersloot, M. Meertens, Meuter, Nap, Neute boom, Mej. Nottelman, Nunnink, Olie, Oomes, Oosterman, Outmans, Panman, Pentinga, H. J. Pieters, J. H. Pieters, ter Plegt, Ploegsma, Polêe, Poortman, E. Prinsen, Pijls, Ragut, Rethmeyer, W. van Riessen, Roborgh, Roelofs, H. de Ruiter, J. de Ruiter, D. G. Sanders, Schram, Schuurman, A. Smeulders, Staal, Stakman, Steen bergen, Struyck, Tepper, Theil, Timmerman, v. d. Ven, Verhage, Ver meulen, E. Visser, v. d. Voort, Vos, de Vroome, de Wal, Warners, Wels, Westhoeve, te Winkel, de Wit, Wolters, Wolthuis en Wijpkema. go

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1932 | | pagina 90