132 en met ingang van 16 Juli 1933: Mej. E. Heyboer P. M. Oosthoek Mej. C. van der Poel Mej. C. van Heesch D. Dekker Mej. P. A. C. M. de Bruyn 13 Goes 14 Ellewoutsdijk 14 Oudelande Breda id. 's-Hertogenbosch ■n I 14 Brielle 15 Arnhem 13 Hoorn Nijmegen Deventer Roermond Bovenstaande 20 teekenaars komen op de ranglijst te staan na Mej. B. T. Dijkstra. Verplaatst met ingang van 1 Juni 1933 de teekenaars van het Kadaster: J. H. H. Bongaerts van Roermond naar Amsterdam en J. Jonker van Eindhoven naar Utrecht: met ingang van 1 Juli 1933 de teekenaar van het Kadaster: Mej. W. J. Crucq van 's-Hertogenbosch naar Utrecht; met ingang van 16 Juli 1933 de teekenaars van het Kadaster: P. J. W. Weymer van Amsterdam naar Haarlem, Mej. H. A. de Jong van Nijmegen Rvk naar Amsterdam, Mej. A. H. Boekei van Leiden naar Amsterdam, Mej. A. Gootjes van Eindhoven naar 's-Hertogenbosch, Mej. C. C. de Jong van Almelo naar 's-Gravenhage. H. Fijlstra van Maastricht I naar Groningen, Mej. T. Dijkstra van Maastricht II naar Zutphen, J. H. van de Vrugt van Maastricht II naar Nijmegen Rvk, G. J. Carderius van Veen van Eindhoven naar Arnhem, Mej. S. J. Otten van Eindhoven naar Utrecht, Mej. H. M. Beneker van Breda naar Middelburg, Mej. C. M. Horstmann van 's-Hertogenbosch naar Rotterdam, Mej. H. T. Poelman van Utrecht naar Amsterdam en N. den Daas van Roermond naar Utrecht; met ingang van 1 Augustus 1933 de teekenaars van het Kadaster: J. Pieterson van Amsterdam naar Hilversum, F. C. Tobias van Roermond naar Rotterdam, S. de Moor van Dordrecht naar Leiden, H. F. J. Willemsen van Eindhoven naar Maastricht II, J. W. Logemann van Arnhem naar Utrecht, F. C. A. Buissink van Appingedam naar Utrecht en G. Kruisdijk van Alkmaar naar Amsterdam; met ingang van 1 September 1933 de teekenaar van het Kadaster: A Jonkers van Breda naar Dordrecht. Benoemd tot ontvanger der registratie nr. 2 en domeinen te Arnhem: J. H. de Ruiter, ontvanger der reg. en dom., tevens bewaarder van de hypotheken, enz. te Brielle. Benoemd tot civiel-landmeter in tijdelijken dienst bij de Gemeente Doetinchem: G. Huytker, landmeter te Arnhemtot tijdelijk landmeetkundig ambtenaar bij den landmeetkundigen dienst van den Rijkswaterstaat te Delft, ingaande 15 Juni 1933: S. Rienstra, landmeter te Wolsum (Fr.); tot civiel-landmeter in tijdelijken dienst bij de Gemeente Gorssel, ingaande 1 Juli 1933: K. van der Molen, land meter te Leeuwarden. Onlangs is opgericht het landmeetkundig bureau „Zuid-Nederland" onder leiding van A. Scheffer en F. van den Hoonaard, civiel-landmeters, gevestigd te Breda, Nieuwe Prinsenkade 9. Geslaagd voor het eerste gedeelte van het P. B. N. A.-examen voor landmeet kundige: A. Veldkamp, teekenaar van het Kadaster te Leeuwarden. 22 Juli 1933. H.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1933 | | pagina 136