i84 teekenaar van het kadaster te Winschoten; met ingang van 1 October 1933 A. van der Hoeven, boekhouder ten kantore van de hypotheken, enz. te Utrecht. Benoemd tot reserve-kapitein, bestemd voor den triangulatiedienst: J. W. Hoving, landmeter van het kadaster te Zutphen, onder gelijktijdig eervol ontslag als reserve kapitein bij het wapen der infanterie. Geslaagd voor het eerste gedeelte van het P. B. N. A.-examen voor landmeet kundige; G. J. Caderius van Veen, teekenaar van het kadaster te Arnhem, M. M. Gcanberg te Hilversum, M. J. C. Janssen te Nijmegen, A. J. van Muijlwijk te Heerlen; voor het tweede gedeelte: S. Louwecse te Middelburg. Bevorderd tot majoor bij den Topografischen Dienst bij het O.-I. leger: J. T. Horstink, kapitein bij dat dienstvak. Uitgenoodigd door het Bestuur der Vereeniging voor Kadaster en Landmeet kunde om zitting te nemen in de commissie, bedoeld bij de bespreking van punt j. der agenda van de laatste algemeene vergadering: S. Eisenga, landmeter van het kadaster te 's-Gravenhage, G. Fortuin, adjunct-hoofdingenieur bij den Rijks waterstaat te Delft en F. Harkink, landmeter van het kadaster te Rotterdam. Benoemd door de Association internationale de Géodésie in haar vergadering te Lissabon tot voorzitter voor de volgende periode: Prof. Dr. Ir. F. A. Vening Meinesz, lid der Rijkscommissie voor Graadmeting en Waterpassing, te Amers foort. ERRATA: blz. 93, r. 17 v.o.: werd Boer den moet zijn werd den. blz. 121, r. 4 v.o.: acte moet zijn actie, blz. 122, r. 19 v.b.: 1142 moet zijn 1242. r. 8 v.o.: van moet zijn aan. 26 September 1933. H. Het adres van den redacteur-administrateur F. Harkink luidt thans Mathenesserweg 81 b, Rotterdam-West.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1933 | | pagina 194