De in kaart-brenging van Canada. Mogen wij ook Uw aandacht vragen voor de advertenties Enkele adverteerders van landmeetkundige instrumenten zullen telkens een andere advertentie plaatsen, waardoor men een overzicht krijgt van het nieuwste, dat op dit gebied vervaardigd wordt. 32 de vele diensten, door hem aan den lande bewezen: C. Burgersdijk, Inspecteur der Grondbelasting. Met ingang van gelijken datum is hij benoemd tot Controleur der Grondbelasting te 's-Gravenhage, met toekenning van den persoonlijken titel van Inspecteur der Grondbelasting. Eervol ontslagen met ingang van 1 Januari 1933: de Bewaarders van de Hypotheken, enz. A. Kleyn te Haarlem (onder dankbetuiging voor de aan den lande bewezen diensten) en W. A. Kleyn van de Poll te Utrecht (onder dank betuiging voor de vele diensten, door hem aan den lande bewezen)de Landmeter van het Kadaster H. R. Pijls te 's-Gravenhage: de Teekenaar van het Kadaster K. de Goede te Amsterdam. Benoemd, met ingang van 1 December 1932 tot Landmeter van het Kadaster te ZutphenH. van den Bergte Zierikzee: H. E. Outmanste's-Hertogenbosch: J. C. Bloos; te Zwolle: G. J. Bruins; te Maastricht I: H. A. van der Graaf; te Eindhoven: A. M. Frederikse en A. Meuter. Verplaatst, de Landmeters van het Kadaster: A. Tepper van Zutphen naar 's-Gravenhage met ingang van 1 Mei 1933; H. J. Arnold van Eindhoven naar Maastricht I met ingang van 1 Februari 1933; F. Schuurman van Leeuwarden naar Deventer met ingang van 1 Maart 1933; A. Tichelaar van Zierikzee naar Utrecht met ingang van 1 Februari 1933; H. van den Berg van Zutphen naar 's-Gravenhage met ingang van 1 Januari 1933; de Teekenaar van het Kadaster: Mej. H. A. de Jong van Utrecht naar Nijmegen Rvk (tijd.) met ingang van 1 Januari 1933. Verplaatst, de Bewaarder van de Hypotheken, enz. tevens Ontv. R. en D. W. Ritman van Middelburg naar Gorinchem. Sinds 1922 is in Canada de fotografische opneming uit de lucht en de in-kaart- brenging met gebruikmaking van fotografisch verkregen gegevens, volbracht voor een uitgestrektheid van 402.500 vierk. Eng. mijl. Dit werk werd verricht door den Canadeeschen topografischen dienst in samenwerking met de Canadeesche Luchtmacht. (N. R. C. 4-10-1932,)

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1933 | | pagina 36