100 KADASTERTREKPENNEN. De Kadastertrekpennen voldoen nog steeds aan de eischen. dat de trekpen mij zeer goed voldoet. Mogen wij U één franco op proef zenden? Prijs met scharnier f 7.50, zonder scharnier f 6.50. J. KNAAP v/h Ijzerhandel Neuteboom, Binnendamsterdiep 34 Groningen aldaar. Eervol ontslagen m.i.v. 1-5-34 de teekenaars Mej. F. J. Pentinga te Am sterdam en G. J. Caderius van Veen te Arnhem; m.i.v. 16-5-34 de teekenaar Mej. A. H. H. van den Heuvel te Breda. Kadaster in Ned. Oost-Indië. Belast voor den duur van het aan den In specteur van het Kadaster I. van Nooyen, voor den tijd van een jaar vérleend verlof naar Europa, met de waarneming van die betrekking: K. E. van Oosterzee, landmeter van het Kadaster met den persoonlijken titel van bewaarder. In Europa aangekomen met verlof: E. V. Leliveld, landmeter der tweede klasse, p/a Kath. Ind. Bureau, Schenkkade 226, 's-Gravenhage; P. den Hoed, landmeter der tweede klasse, Henegouwerlaan 56, Rotterdam en I. van Nooyen, inspecteur van het Ka daster, pension Lanen, Laan van Meerdervoort 326, 's-Gravenhage. Topografische Dienst in Nederland. Benoemd tot secretaris van den T.D. Ph. G. Rapp; tot boekhouder van den T. D.: Ch. L. van Wachem; tot admini stratief ambtenaar: Ch. W. Treiture, A. Massizzo en L. N. Visser; tot chef van de drukkerij: E. Fienieg; tot teekenaar le klasse: H. Korf en Hendriks; tot teekenaar 2e klasse: H. L. Dolk; tot teekenaar 3e klasse: Ramakers; tot drukker 3e klasse: K. C. v. d. Locht en H. A. Habes. Dit personeel was reeds in vasten dienst werkzaam onder andere titels. Landmeterscursus, verbonden aan de Landbouwhoogeschool te Wageningen. De heeren L. Bakker en H. Vermeulen, beiden landmeter van het Kadaster te Arnhem, werden op verzoek van den Minister van Economische Zaken uitge- noodigd, lessen te geven aan den Landmeterscursus, zulks met het oog op de ongesteldheid van Prof. Ir. J. W. Dieperink. Geslaagd voor het examen na de tweede studieperiode (diploma van landmeter), Ned.-Indische richting: C. van Heijkoop. Andere berichten. Benoemd tot adjunct-controleur der grondbelasting m. i. v. 1-5-1934 te Breda: H. de Graaf en te Rotterdam: C. Bouwhuisen, beiden sur numerair der grondbelasting, resp. te Utrecht en Groningen. Opgericht te Maastricht, Prof. P. Willemsstraat 51, het Landmeetkundig Bu reau „Limburg", onder leiding van W. Muller, landmeter van het Kadaster in Ned. Indië op nonactiviteit. 19 Mei 1934. H. De Ingenieur-Verificateur, w.g. G. OLDENZIEL. De Landmeter van het Kadaster, w.g. HARKINK.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1934 | | pagina 100