131 Berichten. Voor de berekening van het complex denke men zich de oostelijke grens ter lengte van 7.10, verlengd tot den zuidelijken verlengden raster. Men vindt voor de grootten van de perceelen 1936 a 1939: 371, 144, 340 en 83 ca. Ten gevolge van de berekening van het complex moet aan 1938 nog 1 ca correctie worden toegevoegd. De grootte van 1938 wordt dus 341 ca. Kadaster in Nederland. Verplaatst m. i. v. 1-6-34 de landmeter H. van den Berg van Almelo naar Zwolle en de teekenaar Mej. C. A. Meindersma van Almelo naar Utrecht; m.i.v. 1-7-34 de landmeter P. Alberda van Utrecht naar Amersfoort en de teekenaar A. van Eek van Eindhoven naar Laren; m.i.v. 1-8-34 de landmeter G. Kikkert van Gorinchem naar Almelo en de teekenaar J. de Jager van Eindhoven naar Amersfoort; m.i.v. 1-9-34 de landmeter H. E. J. Biekart van Almelo naar Amersfoort en de teekenaar W. Koopmans van Utrecht naar Amers foort. Teruggeplaatst bij den dienst der Domeinen te Leeuwarden wegens op heffing van het ruilverkavelingsbureau aldaar, de teekenaar W. J. A. Beyer. De teekenaars W. Niehof, Mej. M. E. Hoekstra en Mej. J. Lammerts zijn niet m.i.v. 16-5-34, maar m.i.v. 1-6-34 verplaatst. De m.i.v. 1-6-34 benoemde teeke naars P. Beun, B. E. Kampen en A. F. A. Piederiet zijn op de ranglijst geplaatst tusschen A. Bril en M. Feenstra. Benoemd tot teekenaars in vasten dienst alle tee kenaars in tijdelijken dienst van het examen 1932. Kadaster in Ned.-Indië. In Europa aangekomen met verlof de landmeters J. E. K. van Wijnen, Joh. Verhulststraat 42, Amsterdam-W; F. James, Van Boetzelaerlaan 154, 's-Gravenhage en J. A. A. Zeiler, le Helmersstraat 702, Am sterdam-W. Geslaagd voor het cand. examen Indisch recht: C. G. van Huls, landmeter op nonactiviteit, te Utrecht. Meetkundige Dienst van den Rijkswaterstaat te Delft. Benoemd op arbeids overeenkomst: m.i.v. 22-1-34 tot teekenaar P. Zonneveld-, m.i.v. 1-5-34 tot land meetkundig ambtenaar 3e klasse G. A. van der Wildt, tot adsp. landm. ambt. T. Kruithof en tot teekenaar H. B. van der Meuten en G. P. ter Plegt. Eer- vol ontslagen op zijn verzoek m.i.v. 24-6-34 de landm. ambt. 2e kl. M. Lunen burg. Topografische Dienst in Nederland. De catalogus 1934 is verkrijgbaar door storting van 0.32 op postrekening 103010 van den Top. Dienst. In „Mededee lingen", die in den regel tweemaal per jaar verschijnen, worden wijzigingen van den catologus en lijsten van nieuw verschenen bladen gepubliceerd. Men kan zich voor geregelde kostelooze toezending van de „Mededeelingen" opgeven bij den Top. Dienst, Prinsessegracht 15, 's-Gravenhage. Catalogus en mededeelingen bevinden zich in de bibliotheek van de Vereeniging voor Kadaster en Landmeet kunde. Topografische Dienst in Ned.-Indië. Hier te lande met verlof aangekomen de kapitein E. Mahler, Thomsonlaan 167, 's-Gravenhage. Andere berichten. Verplaatst m.i.v. 1-7-34: H. de Graaf, adj. controleur der grondbelasting van Breda naar Rotterdam.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1934 | | pagina 131