195 VAKKEN. Voordr. I Oef. Natuurkunde1)Optische instrumenten 1 u. Landmeetkunde. Algemeene inleiding 2 u. 2 midd. Boldriehoeksmeting 1 u.n.k. Grafisch en numerisch rekenen 2 u.n.k. Burgerlijk recht 1 u. Hypothecaire en kadastrale administratie 1 u. Waterbouwkunde. Beschoeiingen en keermuren 2 u.n.k. Kennis van bouwstoffen. Hout, kunststeen, mortels, natuursteen, hulpmaterialen 1 u. 2de jaar. Analyse en stelkunde. Functies van meer dan één veranderlijke, maxima en minima. Onderzoek van vlakke krommen, omhullenden. Bepaalde integralen. Oppervlakten van vlakke en gebogen figuren; booglengten; inhouden. Bepaling van zwaartepunten, traagheidsmomenten. Eerste krom 3 u.t.k. 2 u. ming van ruimtekrommen. Onbepaalde vormen 4 u.n.k. Differentiaalvergelijkingen 1 u. Foutentheorie. Methode der kleinste vierkanten. Hare toepassing in de waarnemingstechniek in het algemeen en in de landmeetkunde 1 u. Landmeetkunde2). Landmeten voor technische en topografische doeleinden 1 u. 2 midd. Bijzondere onderwerpen 1 u. Burgerlijk recht 2 u. Hypothecaire en kadastrale administratie (Ned. en Kol.) 1 u. Staatsrecht 1 u. Waarde en gebruik van den bodem 2 u. Natuurkunde3). Optische instrumenten 1 u. Waterbouwkunde4). Polderwezen. Landaanwin ning; droogmakerijen, ontwatering, indijking. Hydrographie van Nederland 1 u. 1 midd. Waterbouwkunde. Fundeeringen. Onderbouw. Kunstwerken 1 u.t.k. Mechanica. Beknopte evenwichts- en bewegings leer 2 u.t.P. 1) Wisselt met 2de jaar. 2) Wisselt met 3de jaar en met het vak Fotogrammetrie. 3) Wisselt met 1ste jaar. 4) Wisselt met 3de jaar.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1935 | | pagina 195