229 Berichten. kwamen, zijn kameraadschappelijken omgang, zijn behulpzaamheid en zijn dege lijke adviezen steeds hebben gewaardeerd en met mij zijn heengaan ten zeerste betreuren. Dordrecht, 8 November 1935. J. C. HOOGENBOOM. Kadaster in Nederland. Benoemd tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau: A. G. T. de Neyn van Hoogwerf, landmeter te Haarlem. Over leden op 31-7-'35 te Rotterdam: ter Laag, ontvanger der reg. en dom. te Schiedam, benoemd tot Hypotheekbewaarder te Leiden; op 17-8-'35 te 's-Gra- venhage in den ouderdom van 72 jaar: IV. A. van Konijnenburg, oud-hypotheek bewaarder, officier in de Orde van Oranje-Nassau; op 22-9-'35 te Arnhem in den ouderdom van 79 jaar: A. Groeneveld, van 1881 tot 1915 landmeter te Win schoten, van 1915 tot 1926 hypotheekbewaarder te Winschoten, oud-lid van het college van regenten van de gevangenis te Winschoten, ridder in de Orde van Oranje-Nassau; op 5-11- 35 te Dordrecht in den ouderdom van 51 jaar: C. L. H. Horstmaan, landmeter te Dordrecht. Ingetrokken de verplaatsingen van de boekhouders H. Fricke van Leeuwarden naar Deventer, XV. van Dalen van Nijmegen naar Gorinchem en S. Mink van Groningen naar Middelburg. Ver plaatst de hypotheekbewaarder A. van Helbergen van Nijmegen naar Assen; de landmeters C. Kluvers m.i.v. 16-9- 35 van Wageningen naar Delft en M. A. Glerum m.i.v. l-5-'35 van Amsterdam naar Utrecht; de teekenaars XV. H. Prins m.i.v. l-12-'35 van Groningen naar Winschoten en A. Kuper m.i.v. l-10-'35 van Almelo naar Zutphen; m.i.v. 1-1-36 de boekhouders XV. van Dalen van Nijmegen naar Middelburg en S. Mink van Groningen naar Deventer. Eervol ontslagen m.i.v. l-9-'35 de teekenaars mej. A. Gootjes te 's-Hertogenbosch en mej. S. Otten te Utrecht. Benoemd tot hypotheekbewaarder te Utrecht: D. Veenman, ontvanger der reg. en dom. te Amersfoort. Kadaster in Ned.-Indië. In Europa aangekomen met verlof: de inspecteur M. S. Bamberg, Goudsbloemlaan 33, 's-Gravenhage; de landmeters A. W. Vle zenbeek, Twentstraat 181, 's-Gravenhage, J. C. van Kraayenoord, Noordeinde 73, 's-Gravenhage, A. Michielsen, Oranjelaan 10, Rijswijk (Z.-H.) en R. A. Ehrencron, Prof. Ritzema Bosweg 8, Wageningen. Technische Dienst van de Domeinen. Benoemd tot officier in de Orde van Oranje-Nassau, de ingenieur-verificateur C. A. Feteris te Nijmegen. Meetdienst van den Rijkswaterstaat. Op zijn verzoek eervol ontslagen m.i.v. 5-10-'35 de teekenaar op arbeidsovereenkomst M. A. Provily. Topografische Dienst in Nederland. Benoemd tot officier in de Orde van Oranje-Nassau, het hoofd van den opnemingsdienst C. A. von Frijtag Drabbe. Benoemd m.i.v. 16-10-35 tot hoofd van den reproductiedienst de cartograaf L. A. M. Ottenhoff.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1935 | | pagina 229