40 P. J. van Eendenburg, Winschoten A. Pasman, Zierikzee H. E. Outmans, Zut- phen W. Hoving. M. i. v. l-2-'35 zijn verplaatst en aangewezen als hoofden van de volgende bureaux, de daarachter vermelde landmeters: 's-Hertogenbosch J. M. H. Heines te Maastricht, Hoorn C. Krombeen te Eindhoven, Leiden W. R. Smits te Arnhem, Nijmegen P. M. Staal te Breda. Benoemd tot tee kenaar te Eindhoven m. i. v. 16-12-'34 W. Nijdam, rijksklerk te Leeuwarden, op de ranglijst geplaatst onder A. F. A. Piederiet. Verplaatst m. i. v. 16-12-'34 de teekenaars M. Sipkema van Heerenveen naar Groningen, mej. A. S. Vos van Heerenveen naar Utrecht, N. den Daas van Utrecht naar Tiel, mej. G. den Daas van Tiel naar Heerenveen, J. Dalstra van Eindhoven naar Heerenveen; m. i. v. l-2-'35 de landmeters A. Timmerman van Almelo naar Arnhem, H. Hardorff van Hoorn naar Breda, W. Poortman van Leiden naar Almelo, A. Daanje van Nijmegen naar Eindhoven, C. C. Krom van Maastricht II naar Sneek, de tee kenaar G. G. Steemers van Arnhem naar Alkmaar. Kadaster in Ned.-Indië. Overleden op 19 Januari 1935 te 's-Gravenhage op 66-jarigen leeftijd L. P. L. van der Tas, oud-hoofd van den kadastralen dienst, officier in de Orde van Oranje-Nassau. Onderscheiding. Benoemd tot officier in de Orde van Oranje-Nassau E. Sigmond, hoofd van den kadastralen dienst. In Europa aangekomen met verlof de landmeters G. D. Tuinenburg van Resteren, Palmboomstraat 26, 's-Gravenhage en J. G. Janssen, Hengelo (O.). Meetkundige Dienst van den Rijkswaterstaat te Delft. Benoemd op arbeids overeenkomst m. i. v. 17-9-'34 tot landmeetkundig ambtenaar 3e klasse: H. R. J. Schickendantz te Amsterdam; m. i. v. 1-11-'34 tot landmeetkundig ambtenaar 2e klasse: YFeenstra, civiel-landmeter te Assen. Topografische Dienst. Kapt. T. van Popta is eervol ontheven van zijn te werkstelling bij den T.D. en m. i. v. 15-ll-'34 gedetacheerd ten bureele van den Garnizoenscommandant te 's-Gravenhage. Eerste luit. N. J. Kanaar is m. i. v. l-l-'35 overgeplaatst bij het lie Reg. Inf. Den chef van de drukkerij E. Fienieg is m, i. v. l-12-'34 eervol ontslag verleend. Andere Berichten. Onderscheidingen. Benoemd tot ridder in de Orde van den Nederlandschen Leeuw: H. Postma, administrateur, hoofd van de afdeeling Centrale Directie aan het Departement van Financiën en prof. dr. H. A. J. M. Beekman, hoogleeraar aan de Landbouwhoogeschool en den daaraan verbonden Landmeterscursus te Wageningen; tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau de controleurs der Grondbelasting J. A. Maas Geesteranus te Utrecht en A. J. van Epenhuysen te Amsterdam. Benoemd tot tijdelijk landmeter, bij de gemeente Apeldoorn m. i. v. 7-l-'35 Th. W. Harmsen, civiel-landmeter te Alkmaar en bij de gemeente Bussum W. J. Hemmes, civiel-landmeter te Utrecht. 21 Januari 1935. F. H. Leden en abonné's worden opmerkzaam gemaakt op het tot hen gerichte verzoek, opgenomen tusschen de advertenties.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1935 | | pagina 40