76 8. Lijst van leden, buitengewone leden en donateurs. Leden. van Beek, W, F. Overveen, Oranje Nassau- laan 12. Beetsma, Landmeter bij het Staats- Helmond, Julianalaan 52. boschbeheer. de Boer, B. Maastricht, Van Heylerhoff- laan 13 van Bruggen, G. W. Landmeetkundig Bureau. Glimmen, Rijksstraatweg F 173. de Bruyn, W. Gravity-surveyor B. P. M. Pangkalan-Brandan, S.O.K. (N. O.-I.) Cornelissen, J. G. Landmeetkundig Bureau. Leerdam, Parallelweg 16. Feenstra, Y. Landmeetkundig ambtenaar b/d Rijkswaterstaat. Delft. Hannema, D, P. Landmeter bij de K. L. M. Vliegveld Waalhaven. Harmsen, Th. W. Landmeter bij de gemeente Apeldoorn, Zutphensche Apeldoorn straatweg 46. Hemmes, W. ld. bij de gemeente Bussum. Bussum, Vlietlaan 46c. Tel. 6582. van Heykoop, J. J. C. Barendrecht, Plein B 102. Hommes, H. Wageningen, Eekmolen weg 49. van den Hoonaard, F. Landmeetkundig Bureau „Zuid-Nederland". Breda, N. Prinsenkade 9. Huizinga, K. B. Landmeter b/d Top. Dienst. Den Haag, Fultonstraat 13. Huytker, J. Landmeter bij de gemeente Arnhem, Adama van Schel- Doetinchem. temastraat 8. Ilmer, P. Landmeetkundig Bureau Kampen, Kazerne Vloed- „Veluwe". dijk. (Tijd.) de Jong, R. F. Landmeter b/d B. P. M, Venezuela. adresMevr. de Jong-Van Roekei, Wolfswaard a d Rijn 12, Wageningen. Joosten P. W. Landmeter b/d C. P. I. Curagaosche Petroleum In dustrie Mij., Emmastad Curasao. Jumelet D. D. Landmeetkundig Bureau. Winterswijk, Haitsma Mu- Iierweg 44. Krijgsman, C. Haarlem, Delftlaan 35. van Mameren, W. Landmeetkundig Bureau Nunspeet, Stationslaan 121. „Veluwe". Maureau, P J. Landmeter b/d B. P. M. Argentinië. van der Molen, K. Landmeetkundig Bureau. 't Joppe (Gld „Vredeheim". Muller, W. Landmeetkundig Bureau Maastricht, Prof. P. Wil „Limburg". lemsstraat 51. Polman, J. Landmeetkundig Bureau Enschede, Dr. Schaepman- „Twenthe". laan 1. Renkema, K. E. Landmeetkundig Bureau. Holwierde (Gr.). Riedstra, S. Departement van Econom. Zaken, Den Haag. Den Haag, Molenstraat 2. Rienks, B. H. Wageningen, Veerstraat 2. Rienstra, S. Landmeetkundig ambtenaar Witmarsum, p. a. Wed. b/d Rijkswaterstaat. Postma, Arumerweg. Roggeveen, C. Landmeter b/d K. L. M. Vliegveld Waalhaven. Rothuizen, F. G. C. Leeraar P. B. N. A. Arnhem, Bakenbergsche- weg 146.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1935 | | pagina 76