VERSCHILLENDE ONDERWERPEN. Verslag van de Algemeene Vergadering der Vereeniging voor Kadaster en Landmeetkunde, gehouden op 2 Octr 1936 in Hotel „Gooiland" te Hilversum. Aanwezig volgens de presentielijst 93 leden: Van Aggelen, Alberda, Alferink, Allema, Berendsen, G. S. J. van den Berg, Biekart, Bloos, Degenhart, Dejongh, Dik, Disselhof, Doekes, Eefting, Eggens, Feenstra, Feringa, Fortuin, Van Gastel, Geerts, Glerum, Govers, Greve, Griep, Van Groningen, De Groot, Grooters, Guichard, Haasbroek, P. J. Hamelberg, Harkink, Ten Have, Henkei, Hoestra, Hof, Homix, Houben, Hoving, Mr. H. Iwema, Jansma, Mr. J. H. Jonas, O. J. Jonas, Jongedijk, Jonker, Joosten, Kiers, Kikkert, Kleefstra, Kloosterboer, Korver, De Korver, Krombeen, Kruidhof, Kuyper, Nap, De Neyn van Hoogwerff, Me}. Nottelman, Ten Oever, Olie, Mej. Oostingh, Pentinga, H. J. Pieters, J. H. Pieters, Poortman, E. Prinsen, Ragut, Van Riessen, Rietsema, Roborgh, R. Roe- lofs, J. de Ruiter, J. H. Sanders, Schram, Schuurman, H. F. C. Smeulders, Smit, Smits, Stakman, Steenbergen, Stoorvogel, Tepper, Tichelaar, Tienstra, Tim merman, Verhage, Vermeulen, E. Visser, Van der Voort, De Vroome, Wels, Van der Werff, Wijpkema en De Wit. a. De Voorzitter, de heer A. C. J. H o f, heet in zijn openingsrede alle aan wezigen welkom en constateert met groote voldoening, dat zoovele leden ge hoor hebben gegeven aan de oproeping voor het algemeene gedeelte van deze jaarvergadering. Spr. begroet in het bijzonder den heer Van Hoecke als vertegenwoordiger van de Belgische landmeters. Zijn tegenwoordigheid wordt door ons op hoogen prijs gesteld. Het afgeloopen jaar heeft zich gekenmerkt door zeer groote gebeurtenissen, die hun invloed doen gelden zoowel op onze leden individueel als op onze Vereeniging als zoodanig. In de eerste plaats noemt Spr. de oprichting van de Nederlandsche Land meetkundige Federatie. Een direct gevolg hiervan is geweest, dat deze jaarver gadering van K. en L. op één dag is gesteld in aansluiting aan het eerste con gres van de Federatie. In afwijking van het besluit van de vorige algemeene vergadering, die als plaats voor deze jaarvergadering Amsterdam aanwees, en kennende het besluit van een vroegere vergadering om een ééndaagsche vergadering steeds te Utrecht te houden, vroeg het Bestuur bij een rondschrijven aan de leden toestemming deze vergadering te Hilversum te houden in aansluiting met het eerste Con gres van de Federatie.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1936 | | pagina 143