DIVERSEN 61 Landbouwhoogeschool te Wageningen. Bij Koninklijk Besluit van 31 Januari 1936 n<k 33 is, met ingang van 1 Februari 1936, benoemd tot lector aan de Landbouwhooge school te Wageningen, om onderwijs te geven in landmeten en waterpassen, A. Kruidhof te Nijmegen. meters in voorkomende gevallen op rectificatie van foutieve akten wordt aan gedrongen en of deze dan ook in de kadastrale stukken worden toegepast. De bijhoudingsdienst te onzent schijnt beter te zijn dan in België, want hier kan toch, zij het in uitzonderingsgevallen met veel moeite, elke kadastrale grens met juistheid op het terrein worden uitgezet, iets wat blijkens informaties daar niet kan. Daarnaast staat dan nog de vraag, of de kadastrale grens identiek is met de rechtsgrens, een vraag, die bij ons, behoudens beroep op verjaring of bij cultuur grenzen, bevestigend kan worden beantwoord (Zie jg. 1934/324). Wij hopen te gelegener tijd op deze laatste vraag terug te komen als het is mogen gelukken Belgische Jurisprudentie te vinden over de waarde der kadas trale gegevens in de koopakten aldaar. J. H. J. Andries Kruidhof werd geboren te Helmond den 14den September 1898. Hij bezocht aldaar de Rijks Hoogere Burgerschool met 3-jarigen cursus, behaalde het einddiploma in 1914. Daarna werd de Gemeentelijke Hoo gere Burgerschool met 5-jarigen cur sus te Eindhoven bezocht. Het eind diploma werd behaald in 1916. Hierna was hij gedurende een jaar werkzaam op een fabriek te Helmond. Van Augustus 1917 tot Mei 1919 volgde de militaire dienst. In November 1919 werd hij werkzaam gesteld bij het Kadaster te Eindhoven. Met ingang van 21 September 1920 werd hij aan genomen als candidaat-landmeter ter opleiding aan den Landmeterscursus verbonden aan de Landbouwhooge school te Wageningen. Na aldaar het diploma van landmeter behaald te hebben, werd hij met ingang van 1 Maart 1924 benoemd tot adspirant- landmeter van het Kadaster en werk- zaam gesteld te Eindhoven. De be noeming tot landmeter van het Kadaster met als standplaats Eindhoven ging

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1936 | | pagina 61