82 Berichten. Van heden af kan men zich opgeven als deelnemer aan het Congres door storting of overschrijving van f 1. op postrekening 113680 van den Secretaris, den heer O. Jonas te Arnhem (met opgave van volledig adres voor de toe zending der publicaties). Voor de Federatie, O. J. JONAS, Secretaris. Kadaster in Nederland. Benoemd tot plaatsvervangend lid van de bijzondere commissie voor georganiseerd overleg voor de ambtenaren der directe belastingen, invoerrechten en accijnzen en der registratie en domeinen, van de hypotheken en het kadasterH. J. Houben, ingenieur-verificateur van het Kadaster te Breda. Verplaatst de hypotheekbewaarder A. van Helbergen van Assen naar 's-Gravenhage; m. i. v. 1-5-36 de landmeters K. Evers van Appingedam naar Eindhoven en J. A. Meuter van Eindhoven naar Appingedam; m. i. v. 1-5-36 van het bur. v. d. landmeetk. dienst te Utrecht naar het bureau Samenwerking Rijkswaterstaat, aldaar, de landmeters H. Sanders, G. S. J. van den Berg, H. van Groningen, C. Bloos en de teekenaars M. Smidt. mej. A. S. Vos, A. P. M. de Goede, mej. M. E. Hoekstra, H. ter Hart, F. C. A. Buisssink, A. N. Lodder. Kadaster in Ned.-Indië. Eervol ontslag verleend aan het hoofd van den kadastralen dienst E. Sigmond. Verplaatst de landmeters J. van Mil van het kadaster kantoor te Medan naar het kadastreeringskantoor te Batavia; W. van der Vegt van het kadasterkantoor te Koetaradja naar dat te Medan; de adjunct-landmeter le klasse P. A. Simon van het kadasterkantoor te Batavia naar dat te Koeta radja; allen met de bepaling, dat zij zullen optreden als hoofd. Aangekomen met verlof de landmeter F. IV. Looyen, Ant. Duyckstraat 60, 's-Gravenhage. Grondbelasting. Eervol ontslag verleend m. i. v. 1-5-36 aan den controleur met den persoonlijken titel van inspecteur C. Burgersdijk te 's-Gravenhage. Ruilverkaveling. De Centrale Cultuurtechnische Adviescommissie heeft van Ged. Staten van Noord-Brabant een tweetal aanvragen ontvangen, nl. van de zgn. Hooi en Weivree en Gement onder de gemeente Geffen ter grootte van 130 ha en van gronden onder de gemeente Bladel ter grootte van 90 ha. Meetkundige dienst van den Rijkswaterstaat. Bevorderd m. i. v. 1-5-36 tot landmeetkundig ambtenaar 3e klasse op arbeidsovereenkomst de adspirant-land- meetkundig ambtenaren op a. o. G. van der Houven en T. Kruidhof, beiden ter standplaats Delft. Ontslag verleend m. i. v. 1-5-36 aan den teekenaar op a. o P. G. ter Plegt en m. i. v. 15-6-36 aan den adspirant-landmeetkundig amb tenaar op a. o. G. D. de Beurs. Gemeente Amsterdam. Benoemd tot landmeter m. i. v. 1-5-36 B. de Boer, civiel-landmeter te Eindhoven. Triangulatiedienst. Benoemd en aangesteld bij het 2e regiment veldartillerie tot reserve-tweede-luitenant met bestemming voor den Triangulatiedienst, de eer vol ontslagen reserve-tweede-luitenant P. Ilmer van het 19e regiment infanterie. Topografische dienst in Ned.-Indië. In Europa aangekomen met pensioen de kapitein IV. Linneman, Amsterdam, Ned. Escompto Mij.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1936 | | pagina 82