182 Kadaster in Nederland. Benoemd tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau de landmeter H. Smeets te Rotterdam. Toegekend de eeremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, in goud aan den boekhouder C. G. Richel te 's-Gravenhage. Overleden in den ouderdom van 52 jaar de hypotheekbewaar der N. G. van Hasselt te 's-Hertogenbosch. Benoemd tot ontvanger der reg. en dom., tevens bewaarder van de hypotheken, enz. te Sneek, Klein, ontvanger der reg. en dom. te Culemborg. Verplaatst m.i.v. 1-9-1937 de landmeters C. Krombeen van Hoorn naar Arnhem en L. Korver van Zwolle naar Nijmegen; m.i.v. 1-10-1937 de teekenaars M. Oranje van Amsterdam naar Nijmegen, Mej. W. Crucq van Utrecht naar 's-Hertogenbosch, A. Goosens van Zutphen naar Gorinchem en R. Kampman van Gorinchem naar Almelo. De Rijksklerken W. Willemse en T. D. M. Pik zijn niet geplaatst resp. te Assen en Haarlem, doch resp. te Groningen en Amsterdam. Kadaster in Ned.-Indië. M.i.v. 2-6-1937 zijn eervol ontheven van het be heer van de kadasterkantoren te Batavia en Bandoeng de inspecteurs 2e kl. D. Eenschooten en M. Pieters en zijn met dat beheer belast de landmeters Th. A. van Benthem en H. P. E. A. Krekelberg. Tijdelijk werkzaam gesteld bij de Opium- en Zoutregie de landmeter op non-actief J. W. Anthonysz. Verplaatst de landmeter J. E. K. van Wijnen van Bandoeng naar Makassar (als hoofd). Eervol ontslagen met recht op pensioen de landmeter G. C. Schrader. Eervol ontslagen m.i.v. uit. Sept. 1937 de landmeter op non-actief C. Krijgsman. Door den landmeter H. Th. de Goey is op 15-6-1937 voor de Bataviasche Radiover- eeniging in de serie populair-wetenschappelijke lezingen een voordracht gehou den over het Kadaster in Ned.-Indië. Op 1-7-1937 bestond het technische per-" soneel uit 35 landmeters, 11 praktijklandmeters, 27 landmetersassistenten, 18 hoofdmantri-opnemers, 112 mantri-opnemers le kl. en 108 mantri-opnemers. Met verlof in Europa aangekomen de inspecteurs 2e kl. D. Eenschooten, 2e Ant. Heinsiusstraat 75, 's-Gravenhage en M. Pieters, Koningslaan 15, Utrecht; de landmeters Bos, Oosterhesselen (Dr.), P. K. Knoetsen, Laan van Meerder- voort 50a, 's-Gravenhage en H. Th. de Goey, Nassaulaan 39, Oegstgeest. Grondbelasting. Overleden op 28-6-1937 de controleur H. Vink te Zwolle. Meetkundige Dienst van den Rijkswaterstaat. Benoemd tot landmeet kundig ambtenaar o.a. ter standplaats Delft, m.i.v. 1-7-1937, de civiel-landmeters M. J. te Nuyl, A. Scheffer, G. F. Witt en A. Wytema. Op hun verzoek eer- vol ontslag verleend aan de landmeetk. ambt. 2e kl., m.i.v. 1-9-1937: A. van Hees en Ir. H. J. van Steenism.i.v. 1-11-1937: H. A. Brouwer; m.i.v. 1-10-1937: S. Schoenmaker; aan de landmeetk. ambt. 3e kl., m.i.v. 15-8-1937: J. M. Hooge- veen; m.i.v. 20-8-1937: Pauw. Kadaster in Curasao. Voor den dienst bestemd als teekenaar-veldassistent: J. Pauw, p/a C. Mooyboer, station Harderwijk. Topografische Dienst in Nederland. Wij ontvingen de zesde aanvulling van wijzigingen op catalogus 1935. Topografische Dienst in Ned.-Indië. Benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau: Prof. Ir. J. H. G. Schepers, hoofd van de Triangulatiebrigade, en tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau met de zwaarden: de kapitein A. Kint. Met verlof in Europa aangekomen de topograaf (burg. ambt.) T. Mahler, Van Bevemingkstraat 113, 's-Gravenhage.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1937 | | pagina 182