285 van Wijck, secretaris-generaal van het Departement van Financiën. M.i.v. 1-11-1937 is opgeheven de afd. Centrale Directie en zijn ingesteld de afd. Per soneel van den Belastingdienst (hoofd: J. P. H. Reyne, ontvanger der Dir. Bel., I. en A.) en de afd. Organisatie van den Belastingdienst (hoofd: Dr. M. J. H. Smeets, inspecteur der Dir. Bel., I. en A.). De administrateur H. Postma is toe gevoegd aan den directeur-generaal der Belastingen. Kadaster in Nederland. Overleden op 28-10-1937 in den ouderdom van 59 jaar de landmeter G. E. Kater te Roermond en op 21-11-1937 in den ouderdom van 64 jaar de ingenieur-verificateur Th. L. Kwisthout te Amsterdam. Geslaagd voor het tweede examen voor teekenaar en m.i.v. 1-11-1937 benoemd tot teeke naar, de rijksklerken der Dir. Bel., enz.: R. J. Benthem te Amsterdam, J. van der Waals te Utrecht, D. de Vries te Groningen, H. Dorgclo te Zutphen, C. van der Zwalm te Eindhoven, H. van der Vlist te Rotterdam; de rijksklerk der Reg. en Dom.: A. W. A. J. Matzer te Arnhem; de rijksklerken der Dir. Bel., enz.: J. W. L. Botterweg en H. Aiking te Amsterdam; de rijksklerk der Reg. en Dom.: C. H. Koop te Roermond. Verplaatst de hypotheekbewaarder Mr. G. K. Eos van Alkmaar naar 's-Hertogenbosch; m.i.v. 1-11-1937 de teekenaar A. van Eek van Laren naar Nijmegen; m.i.v. 1-12-1937 de teekenaars H. Kort van Hoorn naar Utrecht (bur. samenw. Waterstaat), C. S. Schilte van Maastricht naar Arn hem, F. C. A. Buissink van Utrecht (bur. samenw. Waterstaat) naar Winscho ten, L. A. Mommersteeg van 's-Hertogenbosch naar Maastricht, Mej. C. van der Poel van 's-Hertogenbosch naar Goes, W. Nijdam van Eindhoven naar Alkmaar, R. J. Benthem van Amsterdam naar 's-Hertogenbosch, D. de Vries van Groningen naar Almelo, C. van der Zwalm van Eindhoven naar Roermond, A. W. A. J. Mat zer van Arnhem naar Eindhoven, J. W. L. Botterweg van Amsterdam naar 's-Hertogenbosch, H. Aiking van Amsterdam naar Hoorn. Ingetrokken de ver plaatsing van den teekenaar M. Oranje van Amsterdam naar Nijmegen. Eervol ontslagen m.i.v. 1-11-1937 de teekenaar Mej. T. Dijkstra te Zutphen. Geslaagd voor het 3e ged. van het notarieel examen de landmeter A. Tepper te 's-Gra- venhage. Kadaster in Oost-Indië. Op verzoek eervol ontslagen met recht op pensioen m.i.v. 30-6-1938 de landmeter Raden Aboebakarsjah Sastrawinangoen te Padang. Herbenoemd tot landmeter C. J. W. de Jong en geplaatst op het kadasterkantoor te Batavia. Ter beschikking gesteld van den Directeur van Verkeer en Water staat m.i.v. 14-9-1937 de landmeter W. A. van Rhee. Met verlof in Europa aan gekomen de landmeter A. H. O. Bos, p.a. Mevr. E. Cassani, Tempelstrasse 5, Innsbruck. Meetkundige Dienst) van denS Rijkswaterstaat. Eervol ontslag verleend aan den teekenaar o.a. C. G. R. Hommes m.i.v. 1-11-1937 en aan den landmeetk. ambt. 2e kl. o.a. D. P. Hannema m.i.v. 15-11-1937. Gemeentelijke Technische Dienst Rotterdam. Benoemd m.i.v. 1-11-1937 tot ingenieur de civiel-landmeter H. A. Brouwer, landmeetk. ambt. 2e kl. o.a. bij den Meetkundige Dienst van den Rijkswaterstaat te Delft. De benoemde is be last met de functie van hoofd van de afd. Landmeten en Waterpassen. Topografische Dienst in Oost-Indië. Verplaatst van de Herzieningsbri gade van Oost-Java te Malang naar de Herzieningsbrigade van West-Java te

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1937 | | pagina 285