VERSCHILLENDE ONDER WERPEN. 28 Nederlandsche Landmeetkundige Federatie. MEDEDEELINGEN. Het Hoofdbestuur van de Nederlandsche Landmeetkundige Federatie heeft besloten, voor het 2de Jaarlijksch Congres in 1937 in te stellen 4 commissies en wel: 1Landmeetkundige techniek. Voorzitter: J. M. H. Heines, Willem van Oranjelaan 81, 's-Hertogenbosch. Rapporteur: E. Prinsen, Pelikaanstraat 32, Leeuwarden. 2. Fotogrammetrie en Kartografie. Voorzitter: P. J. Hamelberg, Van Heylerhofflaan 12, Maastricht. Rapporteur: J, H. Sanders, Frans Halsstraat 71, Utrecht. 3. Recht en Administratie. Voorzitter: W. van Riessen, Randweg 99A, Rotterdam- Zuid. Rapporteur: W. A. van der W e r f f, Vroesenlaan 28A, Rotterdam-Centrum 4. Maatschappelijke positie en werkkring. Voorzitter: Ir. A. ten Have, Van Dortstraat 48, Haarlem. Rapporteur: G. F. Witt, Maliesingel 62, Utrecht. De ontwerpen moesten daarom aan de betrokken gemeentebesturen worden te ruggezonden, ten einde aan de bepalingen van het wegenleggerbesluit, voorzoo- veel toepasselijk, opnieuw uitvoering te geven. Het wil ons College voorkomen, dat het tijdverlies en de niet onbelangrijke vermeerdering van administratieve werkzaamheden, welke het gevolg zijn van genoemde informaliteiten, voorkomen kunnen worden door nauwlettend te waken voor een juiste toepassing van de uitvoeringsvoorschriften, vervat in het wegen leggerbesluit. Met name dient met de grootste nauwkeurigheid te worden nagegaan, wie in het kadaster voorkomen als rechthebbenden op de in den ontwerp-wegenlegger opgenomen wegen, enz., opdat geen verzuim kan ontstaan ter zake van het zenden ook aan deze belanghebbenden van een afschrift of afdruk der kennis geving, als bedoeld in art. 3 van het meergenoemde besluit. Wij noodigen U daarom dringend uit, in vorenstaanden geest werkzaam te willen zijn. F. H.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1937 | | pagina 28