186 Berichten. Kadaster in Nederland. Eervol ontslagen m.i.v. 1-7-1939 de landmeter H. R. H. Pijls te Roermond; m.i.v. 1-8-1939 de boekhouder L. H. Slothouwer te Zwolle; m.i.v. 1-9-1939 de teekenaars Mej. W. M. E. Keeser te 's-Gravenhage en S. Goedemoed te Leeuwarden. Verplaatst m.i.v. 1-6-1939 de teekenaar H. Dorgelo van Gorinchem naar Zutphen; m.i.v. 1-7-1939 de landmeter K. F. K. Libois van Maastricht naar Roermond; m.i.v. 1-8-1939 de teekenaars P. Wijch- man van Assen naar Gorinchem, W. van Wilsem van Nijmegen naar Alk maar, W. L. van de Beek van Breda naar Rotterdam, F. H. Oldenziel van Win schoten naar Heerenveen, E. A. de Lint van Gorinchem naar Dordrecht, C. H. Koop van Roermond naar Nijmegen, Mej. A. Machielse van 's-Hertogenbosch naar Breda, A. F. A. Piederiet van Eindhoven naar Roermond, H. Otte van 's-Hertogenbosch naar Gorinchem; de rijksklerken Reg. en Dom. Bakker van Al melo naar Rotterdam, H. T. Kamphuis van Leeuwarden naar Heerenveen; de rijks klerk Dir. Bel. R. Bakker van Winschoten naar Alkmaar. Benoemd in de com missie voor het in Juli 1939 te 's-Gravenhage te houden tweede examen voor teekenaar, bedoeld in art. 132g van het Ambtenarenbesluit Belastingdienst: a. tot lid en voorzitter: Mr. H. Iwema, inspecteur van de Hypotheken en het Ka daster; b. tot leden: P. Hamelberg, landmeter, hoofd van het bureau van den landmeetk. dienst te Amsterdam, A. C. Hof, landmeter van het Kadaster te Amsterdam; c. tot lid en secretaris: F. Harkink, landmeter van het Kadaster te Rotterdam. Benoemd in de commissie voor de op 3 October 1939 en volgende dagen te 's-Gravenhage te houden examens voor adjunct-commies der Reg. en Dom.: tot lid o.a.: de hypotheekbewaarder L. Oomens te Eindhoven; tot lid en secretaris: de landmeter A. Tepper te 's-Gravenhage. Benoemd in de commissie voor het examen van schrijver le kl. der Reg. en Dom. in November en De cember 1939 te 's-Gravenhage af te nemen: tot lid o.a.: de hypotheekbewaarder L. Oomens te Eindhoven. Geslaagd voor deel 2 van het notarieel examen de landmeter H. E. J. Biekart te Amersfoort. Kadaster in Ned.-Indië. Benoemd tot inspecteur de inspecteur 2e kl. P. H. M. Plasman. Verplaatst de landmeters M. Kruyt van Cheribon naar Bandoeng, J. Strick van Pontianak naar Bandoeng en G. Martel van Tandjong Pinang naar Cheribon (als hoofd). Belast met het beheer van het kantoor te Pontianak de landmeter D. D. Jumelet, te Tandjong Pinang de tijd. wd. landmeter 2e kl. L. de Vries. Acht maanden verlof naar Europa verleend m.i.v. 1-8-1939 aan den inspecteur J. van Mil; m.i.v. 16-5-1940 aan den landmeter Q. J. H. Mudde. Met verlof in Europa aangekomen de landmeter W. A. van Rhee, Acaciastraat 122, 's-Gravenhage. Geslaagd voor het doctoraal examen Indisch recht de nonactieve landmeter J. M. C. Witvliet te Leiden. Topografische Dienst in Nederland. Wij ontvingen de 3e aanvulling van wijzigingen op den catalogus 1938. Topografische Dienst in Ned.-Indië. Eervol ontslagen de majoor H. J. de Jamaer te Weltevreden. Triangulatiedienst. Benoemd m.i.v. 15-6-1939 tot reserve-kapitein voor spe ciale diensten bij het 2e Reg. Veldartillerie de reserve-eerste luitenants voor spe ciale diensten: W. Joosten, L. Ragut, H. B. van Beukering, A. Govers,

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1939 | | pagina 182