215 Kadaster in Nederland. Benoemd tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau: F. A. L. Kater, gewezen landmeter te Amersfoort. Toegekend de eeremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, in goud, aan: L. H. Slothouwer, gewezen boekhouder te Zwolle. Benoemd tot teekenaar in vasten dienst m.i.v. 1-8-39: T. D. M. Pik, Rijksklerk R. D. te Amsterdam, M. M. G. van Draayen, Rijksklerk D. B. te Amsterdam, H. T. Kamphuis, Rijksklerk R. D. te Heeren veen, H. H. Aalbers, Rijksklerk R. D. te Roermond, R. Walinga, Rijksklerk D. B. te 's-Hertogenbosch, R. Bakker, Rijksklerk D. B. te Alkmaar, J. P. llmer. Rijks klerk R. D. te Eindhoven, Mej. A. Tuitjer, Rijksklerk D. B. te Winschoten (ver plaatst m.i.v. l-8-'39 naar 's-Hertogenbosch), G. G. Kunz, Rijksklerk D. B. te Eindhoven, W. Willemse, Rijksklerk D. B. te Groningen. Ingetrokken de ver plaatsing van den Rijksklerk R. D. Bakker van Almelo naar Rotterdam. Ver plaatst m.i.v. l-8-'39 de teekenaars: T. D. M. Pik van Amsterdam naar Utrecht (samenw. R. W.), G. G. Kunz van Eindhoven naar Utrecht (samenw. R. W.): de Rijksklerk R. D. Bakker van Almelo naar 's-Gravenhage (opleiding tee kenaar) de Rijksklerk D. B. Mej. J. M. Schout van Breda naar 's-Gravenhage (opleiding teekenaar); m.i.v. l-10-'39 de teekenaars: A. Bijlsma van 's-Hertogen bosch naar 's-Gravenhage, E. A. de Lint van Dordrecht naar Gorinchem, J. H. Ofte van Gorinchem naar 's-Hertogenbosch, C. van der Zalm van Roermond naar Dordrecht. Aangewezen voor opleiding tot metend teekenaar m.i.v. 1-8-39: A. Werner te Amsterdam, M. Feenstra te Zwolle (Rvk), J. Jonker te Utrecht, H. Fijlstra te Maastricht, W. NiehoJ te Groningen, H. van de Vrugt te Nij megen (Rvk), W. A. LoeJJen te Maastricht, T. Schofjelmeer te Arnhem, J. te Wechel te Rotterdam, C .de Vries te Delft, H. Smit te Eindhoven, A. Albers te Deventer, N. den Daas te Tiel, H. Kort te Utrecht (S.R.W.), D. K. Bloe- mendaal te Delft, C. G. Pots te Almelo, G. Koopman te Appingedam, H. Ringenaldus te Almelo, C. S. Schilte en C. A. Boelens te Arnhem, H. Schürmann te Almelo, A. P. M. de Goede te Utrecht (S.R.W.), W. L. van de Beek te Rot terdam, Monsma te Maastricht en J. A. Goosens te Zutphen. Eervol ontslagen de teekenaars: J. H. Tempelmans Plat te Dordrecht m.i.v. l-10-'39 en Mej. N. M. de Koster te Eindhoven m.i.v. 15-8-'39. In October 1939 en daarop volgende maanden zullen te 's-Gravenhage worden afgenomen: a. het vergelijkend examen voor landmeter van het kadaster, bedoeld in art. 1326 van het Ambtenarenbe- sluit Belastingdienst, voor 9 plaatsen; b. het examen voor buitengewóón-land meter van het kadaster, bedoeld in art. 2 van de resolutie van 23-3-'38, No. 1 (Circ. No. 2749). In de Commissie voor de hierbovengenoemde examens zijn benoemd: a. tot lid en voorzitter: J. H. J. Houben, Ingenieur-Verificateur van het Kadaster te 's-Gravenhage; b. tot leden: C. J. Kluvers, Hypotheekbewaarder te Nijmegen, A. C. J. Hof, Landmeter van het kadaster te Amsterdam, T. D. Kiers, Landmeter van het kadaster te Utrecht; c. tot lid en secretaris: W. F. Stoorvogel, Landmeter van het kadaster te Eindhoven. Kadaster In Ned.-Indië. Geplaatst op het hoofdkantoor te Batavia en m.i.v. 20-7-'39 belast met de functie van hoofd der inspectie II de Inspecteur P. H. M. Plasman. Eervol ontheven m.i.v. 20-7-'39 van de tijdelijke waarneming van de functie van hoofd der inspectie II de Inspecteur 2e kl. D. Eenschooten, onder aanteekening, dat hij belast blijft met de functie van hoofd der inspectie I. Eer vol ontheven m.i.v. 20-7-'39 van de functie van hoofd der inspcetie IV de

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1939 | | pagina 211