216 Inspecteur van Mil. Belast m.i.v. 20-7-'39 met de functie van hoofd der in spectie IV met Palembang als standplaats de Landmeter P. H. Wellens. Eer vol ontheven van de functie van hoofd van het kantoor te Palembang de Land meter P. H. Wellens. Verplaatst van Magelang naar Palembang (als hoofd) de tijd. wd. Landmeter W. F. H. Waersegers. Eervol ontheven m.i.v. 1-8-39 van de functie van hoofd der afd. Kadastreeringen de Inspecteur J. van Mil. Belast m.i.v. l-8'39 met de functie van hoofd der afd. Kadastreeringen de Land meter G. Janssen. Eervol ontheven m.i.v. 3-7-'39 van de functie van hoofd van het kantoor te Bandoeng de Inspecteur 2e kl. H. P. E. A. Krekelberg, met bepaling, dat hij geplaatst blijft te Bandoeng, teneinde met bijzondere werkzaam heden te worden belast. Belast m.i.v. 3-7-'39 met de functie van hoofd van het kantoor te Bandoeng de Landmeter M. Kruyt. Verplaatst van Bandoeng naar Soerabaja de Landmeter Ch. van der Wel. Aangekomen met verlof: de Inspec teur 2e kl. H. P. E. A. Krekelberg, Provinciale weg 368, Houthem (L.) en de Landmeter H. Massier, 'Zijpendaalscheweg 15, Arnhem. Meetkundige Dienst van den Rijkswaterstaat. Aangesteld op arbeids contract m.i.v. 1 -I-'39 als landmeetkundig ambtenaar 3e kl.: L. Groeneweg; als teekenaar: A. Oepkes en B. Smit; als adsp. landm. ambt.: H. van Gessel, L. Hulsbos, K. Koet, J. F. Naring, C. Sprenger en W. H. IJzereef. Bevorderd m.i.v. l-l-'39 tot landm. ambt. Ie kl.: de landm. ambt. 2e kl. Wolthuis; tot landm. ambt. 3e kl.: de adsp. landm. ambt. H. de Blauw, Bos, H. N. Schuur man, benevens de teekenaars: P. J. van Leeuwen en J. A. L. J. van Meerten; tot teekenaar: de adsp. landm. ambt. C. Koeman; tot adsp. landm. ambt.: de teeke naar M. C. Heerens. Eervol ontslagen m.i.v. 1-9-39 de landm. ambt. 2e kl. o.a. H. M. Overbeeke. Topografische Dienst in Ned.-Indië. Aangekomen in Europa: Prof. ir. J. H. G. Schepers, gepens. hoofd van de Triangulatiebrigade, Boulevard 82, Arnhem; met verlof: de kapitein L. C. M. Polak, Sweelinckstraat 135, 's-Gra- venhage. Ruilverkaveling. Op de den ll-9-'39 te Hilvarenbeek gehouden stemmings vergadering is besloten tot ruilverkaveling van het Diessensche Broek. De op pervlakte bedraagt ruim 507 ha, toebehoorende aan 400 stemgerechtigden. Tegen stemden 96 eigenaren, een oppervlakte vertegenwoordigende van ca. 228 ha. Op de den ll-9-'39 te Eibergen gehouden stemmingsvergadering is besloten tot ruil verkaveling van den Mallemschen Esch. Na wijziging van de begrenzing van het blok door den voorzitter in dien zin, dat alleen de perceelen of perceelsge deelten, die voor de verbetering van den waterloop van den esch naar de Mal - lemsche goot noodig zullen zijn, in het blok worden gelaten, bedraagt de opper vlakte ruim 97 ha, toebehoorende aan 53 stemgerechtigden, van wie er 19 tegen stemden, een oppervlakte vertegenwoordigende van ca. 36,4 ha. Bij de Cen trale Cultuurtechnische Commissie zijn de volgende aanvragen om ruilverkave ling ingekomen: van Ged. Staten van Noord-Brabant: gronden, gelegen onder de gemeenten Oirschot (Sectie A) en Oisterwijk (Sectie C), ter grootte van ca. 690 ha; gronden, gelegen op „Het Riet", onder de gemeente De-urne, ter grootte van ca. 142 ha; de Lieshoutsche Beemden, kad. bekend gemeente Lieshout, Sec ties G en H, ter grootte van ca. 279 ha; gronden, gelegen in de gemeente Heeze, ter grootte van ca. 48 ha. Enz. 23 September 1939. F. H.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1939 | | pagina 212