244 mans, Van Heijkoop, Heijmel, Heines, Hemmes, Henkei, Hennink, Hoestra, Hof, Hol, Hornix, Houben, Hoving, Ilsen, Iwema, J. H. Jonas, O. J. Jonas, Jongedijk, Kiers, Korver, De Korver, Kraan, Van der Krogt, Krombeen, Kruidhof, Kuyper, Lok, Mandersloot, Mas- sink, Meelker, A. J. H. Meertens, Nottelman, Te Nuijl, Nunnink Ockels, Pentinga, J. H. Pieters, Prins, E. Prinsen, Poortman, Ren- kema, Rienks, Rietsema, Roelofs, D. G. Sanders, J. H. Sanders, Scheffer, Schermerhorn, Schram, Schuurman, G. Smit, Smits, Stoorvogel, Swinkels, Tichelaar, Tienstra, Timmerman, Vermeulen, Van der Werff, Witt, Wolters, Wolthuis, Zijlstra. Opening. Na afhandeling van het huishoudelijk gedeelte der algemeene vergadering neemt te ongeveer half drie het openbaar gedeelte een aanvang. De Voorzitter, de heer A. C. J. H o f, constateert met vol doening, dat de opkomst ter vergadering de verwachtingen van het bestuur verre overtreft en is verheugd, dat zoovelen zich de onge makken van een door de omstandigheden zooveel moeilijker ge worden reis hebben getroost. Spreker heet de aanwezigen namens het bestuur hartelijk welkom en dankt hen voor hun komst. In het bijzonder richt hij zich tot den waarnemend Inspecteur van het Kadaster, den heer J. H. J. Houben, wiens aanwezigheid, als raadsman van het Departement van Financiën, wij zeer waardeeren. Een terugblik op de belangrijke gebeurtenissen van het afgeloo- pen vereenigingsjaar stelt ons allereerst de verschrikkelijke oorlogs dagen, die we hebben doorleefd, weer voor oogen. De hoop, die we op de vorige algemeene vergadering nog mochten koesteren, dat de oorlog buiten onze grenzen zou blijven, is niet in vervulling ge gaan. Velen van ons hebben in die benarde Meidagen hun mili tairen plicht jegens het vaderland vervuld, eenigen hebben aan groote gevaren blootgestaan, maar gelukkig is geen onzer leden als slachtoffer van het oorlogsgeweld gevallen. Thans hebben we ons te schikken naar de omstandigheden. Het bestuur heeft gemeend, het vereenigingsleven zooveel mogelijk nor maal te moeten laten doorgaan. Daarom werd deze vergadering aanvankelijk uitgeschreven tegen 28 September. Wegens bezwaren van de Overheid moest ze tot heden worden uitgesteld. Een trouw lid verloor de vereeniging enkele maanden geleden

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1940 | | pagina 252