247 „vakbroeders uit het geliefd Nederland, die mij altijd zoo ge- „waardeerde genegenheid betoonden tijdens mijn herhaalde „bijwoningen van Uw leerrijke algemeene vergaderingen „Het doet mij oprecht leed daar (ter algemeene vergadering „in Utrecht) niet te kunnen aanwezig zijn; de tijdsomstandig- „heden laten zulks niet toe. Mag ik UEd. beleefd verzoeken, „mijn hoogachtende en zeergenegen groeten te doen aan al „de aanwezigen op de bijeenkomst van October en den inni- „gen wensch in mijn naam uit te drukken, dat de toekomst hen „allen blijve sparen voor alle onheilen onafscheidbaar aan deze „droeve gebeurtenissen". Ook van dezen sympathieken groet zullen onze leden zeker met instemming kennis nemen, daaraan den wensch verbin dend, dat de tijd spoedig moge aanbreken, waarin wij den heer Van Hoecke weer geregeld in hun midden zullen zien.) Notulen der vorige vergadering (Tijdschrift 1940, afl. 1). Zonder discussies goedgekeurd. Opmerking: Na de vergadering is gebleken, dat de notulen alsnog een kleine rectificatie behoeven. Op blz. 49, regel 21 van boven moet in plaats van „De heer W. Smit..." wor den gelezen: „de Heer W. R. Smits..." Verslag ingevolge art. 16a Huish. Regl. (Tijdschrift 1940, afl. 4). Goedgekeurd als voren. De redactie van het Tijdschrift en de voorziening in de Re dactie. De Afdeelingen Groningen-Drenthe, Deventer en Arnhem bevelen herbenoeming der huidige redactie aan. De V oorzitter deelt mede, dat op 11 October van de Af- deeling 's-Gravenhage een brief is ingekomen, waarbij ook die af- deeling deze herbenoeming ondersteunt. Bij acclamatie wordt aldus besloten. De redactie neemt de herbenoeming aan.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1940 | | pagina 255