157 ring van de hermeting wijziging in de begrenzing van het te hermeten gebied aanbrengen. Van dit besluit wordt door hem kennis gegeven aan de rechter commissaris, de burgemeester en aan de bekende daarbij betrokken belanghebbenden. Artikel 9. 1. Zodra het onderzoek bedoeld in de artikels 5, 6 en 7 is be ëindigd, de opmetingen zijn verricht en de nieuwe kadastrale kaarten zijn vervaardigd, maakt de landmeter een zo volledig mogelijke lijst \an rechthebbenden op, vermeldende de aard en omvang van ieders recht, waarbij de percelen worden aangeduid met de nieuwe kadastrale kenmerken. 2. Behalve van de rechten van eigendom, erfpacht, opstal, be klemming, vruchtgebruik, gebruik en bewoning, bevat de lijst een vermelding van alle nog bestaande hypotheken, beslagen en grond renten en van de erfdienstbaarheden welker bestaan gebleken is na onderzoek van een opgave door de betrokken belanghebbenden, ook indien geen titel aanwezig is. 3. Andere dan in het vorige lid genoemde rechten worden in de lijst opgenomen, indien hun vermelding wenselijk geacht wordt. 4- In de lijst wordt aantekening gesteld van de ingevolge artikel 7, tweede lid, voorlopig genomen beslissingen. Artikel 10. 1. De lijst, alsmede de kadastrale kaart met de daarbij behorende veldaantekeningen worden door de landmeter gedurende tenminste twee weken voor ieder belanghebbende ter inzage gelegd, bij voor keur op een plaats gelegen binnen de gemeente waarin het hermeten gebied of het grootste deel van dat gebied gelegen is. 2. Hiervan wordt tenminste twee weken van te voren mededeling gedaan in twee of meer nieuwsbladen en door middel van verzending bij aangetekend schrijven van een bijzondere kennisgeving aan iedere op de lijst voorkomende rechthebbende en aan degenen die blijkens de voorlopig besliste geschillen nog aanspraken menen te kunnen doen gelden. 3. Op het niet ontvangen van de kennisgeving kan geen beroep worden gedaan. Artikel 11. Na de verzending der in het tweede lid van artikel 10 bedoelde kennisgevingen kunnen geen wijzigingen meer in de begrenzing van het te hermeten gebied worden aangebracht. Artikel 12. Voordat tot de terinzagelegging bedoeld in artikel 10 wordt over gegaan, zendt de landmeter een afschrift van de lijst van rechtheb benden, vergezeld van een kopie van de nieuwe kadastrale kaart en van een bijzondere kennisgeving zoals bedoeld in het tweede lid van dat artikel, aan de rechter-commissaris en aan de hypotheekbewaar der wie het aangaat.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1947 | | pagina 163