160 Artikel 22. Zodra omtrent alle geschillen over de rechten betreffende de in de hermeting opgenomen onroerende goederen onherroepelijk is beslist, wordt de lijst van de rechthebbenden door de rechtbank gesloten. Artikel 23. 1. Zodra de lijst van rechthebbenden vaststaat, geeft de rechter commissaris hiervan kennis aan de landmeter; hij zendt een afschrift van de lijst aan de hypotheekbewaarder wie het aangaat, ter over schrijving in de openbare registers. 2. De lijst geldt als titel voor de daarin omschreven rechten. 3. De hypotheekbewaarder tekent op grond van de lijst in de regis ters van inschrijving van hypotheken en van overschrijving van be slagen bij elke inschrijving en overschrijving aan, dat de hypotheek of het beslag in het vervolg zal rusten op de in de lijst aangewezen perceLen of gedeelten van percelen. 4. De inschrijvingen van hypotheken en de overschrijvingen van conservatoire en executoriale beslagen welke blijkens de lijst niet blijven bestaan, worden ambtshalve doorgehaald. Artikel 24. Na de overschrijving van de in artikel 23 bedoelde lijst wordt hij aan wie daarbij enig perceel is toegekend, op bevelschrift van de rechter-commissaris desnoods door middel van de sterke arm in het bezit daarvan gesteld. Artikel 25. 1. De vaststelling en overschrijving in de openbare registers van de lijst van rechthebbenden hebben niet tot gevolg, dat in de lijst niet opgenomen voortdurende en tevens zichtbare erfdienstbaarheden zijn vervallen. 2. Alle andere erfdienstbaarheden die niet in de lijst van recht- kebbenden zijn vermeld, zijn vervallen. Artikel 26. Alle stukken opgemaakt ingevolge deze wet zijn vrij van zegel. Artikel 27. Deze wet kan worden aangehaald onder de titel van „Hermetings- wet". Lasten en bevelen, dat deze in het Staatsblad zal worden geplaatst en dat alle Ministeriële Departementen, Autoriteiten, Colleges en Ambtenaren, wie zulks aangaat, aan de nauwkeurige uitvoering de Land zullen houden. Gegeven De Minister van Financiën, De Minister van Justitie,

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1947 | | pagina 166