40 Eggink Feenstra, Feringa, M. F. Ferwerda, Glerum, Goetmakers, Govers, Van der Graaf, Greve, Van Groningen, De Groot, Grooters, Guichard, Haars- ma, Harkink, F. D. Hartman, H. C. Hartman, A. A. H. Heezemans, Hemes, Hemmes, Hoestra, Hof, Hornix, Hoving, Huizinga, Ilsen, Mr Iwema, O. J. Jonas, Jongedijk, T. R. Jonker, R. jonkers, Joosten, Kiers, Kleefstra, H de Koning. Koole, Kraan, Van der Krogt, Kuijper, Van Lent, Libois, Lok, Mandersloot, K. Mantel, Meelker, Meerstadt. A. J. H. Meertens, Meinders- ma, Moor, Mej. Nottelman, Te Nuyl, Ockels, Ten Oever, Olie, Oufmans, Panman, Pentinga. Pieters, Ploegsma, Poortman, Prins, E. Prinsen, L. G. Prinsen, Renkema, Rienks, Van Riessen, Riétsema, H. G. de Ruiter, J. de Ruiter, D. G. Sanders, J. H. Sanders, Schuring, Schuurman, G. Smit. Staal, Steenbergen, Stoorvogel, Stuurman, Van der Tak, Terpstra, Tichelaar, Tim merman, W. Visser, Warners, Witt; de buitengewone ledenAshouwer, Baarda, B. de Boer, Disselhof, Haasbroek, Henkei, Houben, Koopmans, C. HL B. de Korver, Rienstra, Roborgh, Prof. Tienstra, Zijlstra. a. Opening. De Voorzitter, de heer F. Schuurman, heet alle aanwezigen hartelijk welkom. Spr. gaat ongeveer als volgt verder Een speciaal woord van welkom willen wij richten tot de heer Stoor vogel, Hoofd van de Afdeling Kadaster en Hypotheken. Wij stellen het zeer op prijs, dat U ook gewoon lid van onze Vereniging bent ge worden. Uw warme belangstelling is voor ons een aansporing. Het is mij verder een groot genoegen vele Belgische collega's wel kom te mogen heten. Reeds jaren hadden wij contact, dat meestal gelegd werd door de heer Van Hoecke. Hij was op onze vergadering een graag geziene gast. Tot onze spijt is hij wegens gezondheidsrede nen thans verhinderd hier aanwezig te zijn. Hij heeft ons echter niet vergeten. Gisteren mocht ik nog een brief van hem ontvangen, waarin hij zijn spijt uitdrukte, dat hij niet kon komen. Gaarne wil hij een verslag ontvangen en hij verzoekt mij de vriendelijke groeten over te brengen aan al de aanwezige vakbroeders (applaus). Wij wensen hem het allerbeste en zullen stellig de gevoelens van deze vergadering overbrengen. In Tuni van dit jaar mochten wij het contact verstevigen. De harte lijke ontvangst, welke velen van ons in Antwerpen was bereid, zullen wij niet licht vergeten. Thans smaken wij het genoegen het Bestuur van de Belgische Unie van Meetkundigen-Schatters hier te mogen ontvangen onder leiding van de Voorzitter, de heer A. Beniest. Zelfs is de belangstelling van onze Zuiderburen zo groot, dat ook enige andere collega's de reis hebben meegemaakt. Wij verheugen ons zeer over dit contact en ho pen, dat gij allen hier nuttige maar ook prettige dagen moogt door brengen. Monsieur Beniest. A vous quelques paroles dans la langue frangaise. De la part du Bureau de notre société je vous souhaite la bienvenue ici. Heureuse- ment chez nous en Hollande nous n'avons pas le problème des deux langues, mais l'objection est que nous ne pouvons pas nous exprimer facilement en d'autres langues. J'espère que vous, comme Bruxellois,

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1948 | | pagina 40