recht niet meer dan werkelijk no'dig is, gebruik le maken. Voor grotere aantallen wordt de kostprijs in rekening gebracht, k. Boven elk artikel worden vermeld volledige naam, functie en stand- of woonplaats van de auteur. 4. De stukken worden niet geplaatst alvorens door de Redacteur- Administrateur naar zijn inzicht gezuiverd te zijn van spel- en stijl fouten. 5. De correctie van de drukproeven geschiedt door de Redacteur- Administrateur. 6. In de regel plaatst de Redactie de kopij in de volgorde waarin zij binnenkomt. Kopij die in een bepaalde aflevering geplaatst moet worden, dient zes weken voor het verschijnen van die aflevering in het bezit te zijn van de Redactie. 7. De Redactie behoudt zich het recht voor, alle wijzigingen aan te brengen, die, hetzij-ter bekorting hetzij uit anderen hoofde, wense lijk worden geacht, echter zonder dat het betoog of de zin van het artikel wordt aangetast. Indien enigszins doenlijk, zullen uitvoerige wijzigingen in overleg met de auteur tot stand worden gebracht. Wat kaarten, tekeningen en foto's betreft, behoudt de Redactie zich het recht voor, ze naar haar goedvinden weg te laten, te verkleinen, te vergroten, te wijzigen of gekleurde tekeningen slechts in zwart te doen reproduceren. 8. Voor aangenomen artikelen wordt geen honorarium betaald. 9. Door de Redactie ter bespreking toegezonden boeken enz. blijven eigendom van de Nederlandse Landmeetkundige Federatie. Boven boekbeoordelingen worden achtereenvolgens vermeldauteur, titel, aantal bladzijden, formaat in cm, prijs, uitgever en jaartal. 10. Niet voor plaatsing geschikt geachte bijdragen zullen worden teruggezonden. 11. De Redactie stelt zich niet aansprakelijk voor verlies van of schade aan toegezonden bijdragen. 12. Exemplaren van deze circulaire kunnen worden aangevraagd bij de Redacteur-Administrateur (zie sub 2). 1 Januari 1949. De Redactie van het Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1949 | | pagina 34